Members Rodeo Schedule DrawsResults 2022 Standings



Choose the Rodeo to view:

Currently Viewing: North of the Border Showdown

Unofficial Draw

Long Go 1 Fri Jul 01

EventNameStock

Team Roping

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Mason Hamilton (#173) (H) - Beaverlodge, AB
    Vane Ferguson (#226) (F) - - Taber, AB
 
 
2Walker Warkentin (#193) (H) - Calmar, AB
    Skylar Hymers (#212) (F) - - Botha, AB
 
 
3Clancy Squair (#152) (H) - Clyde, AB
    Colt Van Straten (#158) (F) - - Stettler, AB
 
 
4Keilan Kugler (#125) (H) - Wheatland County, AB
    Cole Blades (#106) (F) - - Nanton, AB
 
 
5Houston Long (#132) (H) - , AB
    Garrett Berreth (#182) (F) - , AB
 
 
6Aubrey Ross (#143) (H) - Botha, AB
    Coy Skocdopole (#148) (F) - - Big Valley, AB
 
 
7Audrey Butler (#241) (H) - Wheatland County, AB
    Raquelle Butler (#242) (F) - - Wheatland County, AB
 
 
8Hadley Aebly (#181) (H) - Jenner, AB
    Kahl Neufeld (#140) (F) - - Duchess, AB
 
 
9Taylan James (#230) (H) - Cache Creek, BC
    Turner James (#231) (F) - - Cache Creek, BC
 
 
10Dalton Ruttan (#147) (H) - Rimbey, AB
    Cash Littau (#164) (F) - - Viking, AB
 
 
11Joel Evans (#133) (H) - High River, AB
    Chase Kellett (#126) (F) - - Picture Butte, AB
 
 
12Harley Buchberger (#101) (H) - Indian Head , SK
    Ashley Weber (#160) (F) - - Carlyle, SK
 
 
13Caleb Fawcett (#237) (H) - Stettler, AB
    Owen Schauer (#192) (F) - - Halkirk, AB
 
 
14Shay Erickson (#238) (H) - , AB
    Levi Munsch (#223) (F) - - Consul, SK
 
 
15Kellan Statham (#227) (H) - , AB
    Kenda Statham (#228) (F) - , AB
 
 
16Zane Akune (#103) (H) - , AB
    Tynell McInenly (#135) (F) - , AB
 
 
17Levi Hunter (#206) (H) - , AB
    Whip Gertner (#240) (F) - - Stettler, AB
 
 
18Kennedy Chaytors (#112) (H) - Parkland County, AB
    Wyatt Coates (#113) (F) - - Thorhild, AB
 
 
19Chance Freemark (#115) (H) - Spruce Grove, AB
    Connor Packham (#202) (F) - - Whitecourt, AB
 
 
20Kamryn Klatt (#218) (H) - , AB
    Avery Sardoff (#169) (F) - - Wainwright, AB
 
 
21Presley Chaytors (#213) (H) - - Parkland County, AB
    Kasha Borsy (#105) (F) - High River, AB
 
 
22Cort James (#196) (H) - Castor, AB
    Nathan Bishell (#195) (F) - - Consort, AB
 
 
      Event Go # 2
1Mason Hamilton (#173) (H) - Beaverlodge, AB
    Vane Ferguson (#226) (F) - - Taber, AB
 
 
2Walker Warkentin (#193) (H) - Calmar, AB
    Skylar Hymers (#212) (F) - - Botha, AB
 
 
3Clancy Squair (#152) (H) - Clyde, AB
    Colt Van Straten (#158) (F) - - Stettler, AB
 
 
4Keilan Kugler (#125) (H) - Wheatland County, AB
    Cole Blades (#106) (F) - - Nanton, AB
 
 
5Houston Long (#132) (H) - , AB
    Garrett Berreth (#182) (F) - , AB
 
 
6Aubrey Ross (#143) (H) - Botha, AB
    Coy Skocdopole (#148) (F) - - Big Valley, AB
 
 
7Audrey Butler (#241) (H) - Wheatland County, AB
    Raquelle Butler (#242) (F) - - Wheatland County, AB
 
 
8Hadley Aebly (#181) (H) - Jenner, AB
    Kahl Neufeld (#140) (F) - - Duchess, AB
 
 
9Taylan James (#230) (H) - Cache Creek, BC
    Turner James (#231) (F) - - Cache Creek, BC
 
 
10Dalton Ruttan (#147) (H) - Rimbey, AB
    Cash Littau (#164) (F) - - Viking, AB
 
 
11Joel Evans (#133) (H) - High River, AB
    Chase Kellett (#126) (F) - - Picture Butte, AB
 
 
12Harley Buchberger (#101) (H) - Indian Head , SK
    Ashley Weber (#160) (F) - - Carlyle, SK
 
 
13Caleb Fawcett (#237) (H) - Stettler, AB
    Owen Schauer (#192) (F) - - Halkirk, AB
 
 
14Shay Erickson (#238) (H) - , AB
    Levi Munsch (#223) (F) - - Consul, SK
 
 
15Kellan Statham (#227) (H) - , AB
    Kenda Statham (#228) (F) - , AB
 
 
16Zane Akune (#103) (H) - , AB
    Tynell McInenly (#135) (F) - , AB
 
 
17Levi Hunter (#206) (H) - , AB
    Whip Gertner (#240) (F) - - Stettler, AB
 
 
18Kennedy Chaytors (#112) (H) - Parkland County, AB
    Wyatt Coates (#113) (F) - - Thorhild, AB
 
 
19Chance Freemark (#115) (H) - Spruce Grove, AB
    Connor Packham (#202) (F) - - Whitecourt, AB
 
 
20Kamryn Klatt (#218) (H) - , AB
    Avery Sardoff (#169) (F) - - Wainwright, AB
 
 
21Presley Chaytors (#213) (H) - - Parkland County, AB
    Kasha Borsy (#105) (F) - High River, AB
 
 
22Cort James (#196) (H) - Castor, AB
    Nathan Bishell (#195) (F) - - Consort, AB
 
 
      Event Go # 3
1Mason Hamilton (#173) (H) - Beaverlodge, AB
    Vane Ferguson (#226) (F) - - Taber, AB
 
 
2Walker Warkentin (#193) (H) - Calmar, AB
    Skylar Hymers (#212) (F) - - Botha, AB
 
 
3Clancy Squair (#152) (H) - Clyde, AB
    Colt Van Straten (#158) (F) - - Stettler, AB
 
 
4Keilan Kugler (#125) (H) - Wheatland County, AB
    Cole Blades (#106) (F) - - Nanton, AB
 
 
5Houston Long (#132) (H) - , AB
    Garrett Berreth (#182) (F) - , AB
 
 
6Aubrey Ross (#143) (H) - Botha, AB
    Coy Skocdopole (#148) (F) - - Big Valley, AB
 
 
7Audrey Butler (#241) (H) - Wheatland County, AB
    Raquelle Butler (#242) (F) - - Wheatland County, AB
 
 
8Hadley Aebly (#181) (H) - Jenner, AB
    Kahl Neufeld (#140) (F) - - Duchess, AB
 
 
9Taylan James (#230) (H) - Cache Creek, BC
    Turner James (#231) (F) - - Cache Creek, BC
 
 
10Dalton Ruttan (#147) (H) - Rimbey, AB
    Cash Littau (#164) (F) - - Viking, AB
 
 
11Joel Evans (#133) (H) - High River, AB
    Chase Kellett (#126) (F) - - Picture Butte, AB
 
 
12Harley Buchberger (#101) (H) - Indian Head , SK
    Ashley Weber (#160) (F) - - Carlyle, SK
 
 
13Caleb Fawcett (#237) (H) - Stettler, AB
    Owen Schauer (#192) (F) - - Halkirk, AB
 
 
14Shay Erickson (#238) (H) - , AB
    Levi Munsch (#223) (F) - - Consul, SK
 
 
15Kellan Statham (#227) (H) - , AB
    Kenda Statham (#228) (F) - , AB
 
 
16Zane Akune (#103) (H) - , AB
    Tynell McInenly (#135) (F) - , AB
 
 
17Levi Hunter (#206) (H) - , AB
    Whip Gertner (#240) (F) - - Stettler, AB
 
 
18Kennedy Chaytors (#112) (H) - Parkland County, AB
    Wyatt Coates (#113) (F) - - Thorhild, AB
 
 
19Chance Freemark (#115) (H) - Spruce Grove, AB
    Connor Packham (#202) (F) - - Whitecourt, AB
 
 
20Kamryn Klatt (#218) (H) - , AB
    Avery Sardoff (#169) (F) - - Wainwright, AB
 
 
21Presley Chaytors (#213) (H) - - Parkland County, AB
    Kasha Borsy (#105) (F) - High River, AB
 
 
22Cort James (#196) (H) - Castor, AB
    Nathan Bishell (#195) (F) - - Consort, AB
 
 

Tie Down Roping

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Chase Butterfield (#104) - Donalda, AB  
2Clancy Squair (#152) - Clyde, AB  
3Cort James (#196) - Castor, AB  
4Levi Hunter (#206) - , AB  
5Vane Ferguson (#226) - Taber, AB  
6Chance Freemark (#115) - Spruce Grove, AB  
7Levi Munsch (#223) - Consul, SK  
8Samuel Flaherty (#194) - , AB  
9Blake Zieffle (#172) - Consort, AB  
10Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
11Coy Skocdopole (#148) - Big Valley, AB  
12Zane Akune (#103) - , AB  
13Joel Evans (#133) - High River, AB  
14Noah Hartum (#168) - , AB  
15Owen Schauer (#192) - Halkirk, AB  
16Skylar Hymers (#212) - Botha, AB  
17Colt Van Straten (#158) - Stettler, AB  
18Walker Warkentin (#193) - Calmar, AB  
19Chase Kellett (#126) - Picture Butte, AB  
20Garrett Berreth (#182) - , AB  
21Mason Hamilton (#173) - Beaverlodge, AB  
22Keilan Kugler (#125) - Wheatland County, AB  
23Nathan Bishell (#195) - Consort, AB  
24Jayce McKean (#136) - Cremona, AB  
25Logan Stewart (#155) - Carnduff, SK  
26Robby Stewart (#154) - Carnduff, SK  
27Caleb Fawcett (#237) - Stettler, AB  
28Cole Blades (#106) - Nanton, AB  
29Kellan Statham (#227) - , AB  
30Connor Packham (#202) - Whitecourt, AB  
31Rhett Tattrie (#157) - Youngstown, AB  
32Jace McPeak Young (#216) - Claresholm, AB  
33Jake James Day Chief (#222) - Standoff, AB  
      Event Go # 2
1Chase Butterfield (#104) - Donalda, AB  
2Clancy Squair (#152) - Clyde, AB  
3Cort James (#196) - Castor, AB  
4Levi Hunter (#206) - , AB  
5Vane Ferguson (#226) - Taber, AB  
6Chance Freemark (#115) - Spruce Grove, AB  
7Levi Munsch (#223) - Consul, SK  
8Samuel Flaherty (#194) - , AB  
9Blake Zieffle (#172) - Consort, AB  
10Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
11Coy Skocdopole (#148) - Big Valley, AB  
12Zane Akune (#103) - , AB  
13Joel Evans (#133) - High River, AB  
14Noah Hartum (#168) - , AB  
15Owen Schauer (#192) - Halkirk, AB  
16Skylar Hymers (#212) - Botha, AB  
17Colt Van Straten (#158) - Stettler, AB  
18Walker Warkentin (#193) - Calmar, AB  
19Chase Kellett (#126) - Picture Butte, AB  
20Garrett Berreth (#182) - , AB  
21Mason Hamilton (#173) - Beaverlodge, AB  
22Keilan Kugler (#125) - Wheatland County, AB  
23Nathan Bishell (#195) - Consort, AB  
24Jayce McKean (#136) - Cremona, AB  
25Logan Stewart (#155) - Carnduff, SK  
26Robby Stewart (#154) - Carnduff, SK  
27Caleb Fawcett (#237) - Stettler, AB  
28Cole Blades (#106) - Nanton, AB  
29Kellan Statham (#227) - , AB  
30Connor Packham (#202) - Whitecourt, AB  
31Rhett Tattrie (#157) - Youngstown, AB  
32Jace McPeak Young (#216) - Claresholm, AB  
33Jake James Day Chief (#222) - Standoff, AB  
      Event Go # 3
1Chase Butterfield (#104) - Donalda, AB  
2Clancy Squair (#152) - Clyde, AB  
3Cort James (#196) - Castor, AB  
4Levi Hunter (#206) - , AB  
5Vane Ferguson (#226) - Taber, AB  
6Chance Freemark (#115) - Spruce Grove, AB  
7Levi Munsch (#223) - Consul, SK  
8Samuel Flaherty (#194) - , AB  
9Blake Zieffle (#172) - Consort, AB  
10Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
11Coy Skocdopole (#148) - Big Valley, AB  
12Zane Akune (#103) - , AB  
13Joel Evans (#133) - High River, AB  
14Noah Hartum (#168) - , AB  
15Owen Schauer (#192) - Halkirk, AB  
16Skylar Hymers (#212) - Botha, AB  
17Colt Van Straten (#158) - Stettler, AB  
18Walker Warkentin (#193) - Calmar, AB  
19Chase Kellett (#126) - Picture Butte, AB  
20Garrett Berreth (#182) - , AB  
21Mason Hamilton (#173) - Beaverlodge, AB  
22Keilan Kugler (#125) - Wheatland County, AB  
23Nathan Bishell (#195) - Consort, AB  
24Jayce McKean (#136) - Cremona, AB  
25Logan Stewart (#155) - Carnduff, SK  
26Robby Stewart (#154) - Carnduff, SK  
27Caleb Fawcett (#237) - Stettler, AB  
28Cole Blades (#106) - Nanton, AB  
29Kellan Statham (#227) - , AB  
30Connor Packham (#202) - Whitecourt, AB  
31Rhett Tattrie (#157) - Youngstown, AB  
32Jace McPeak Young (#216) - Claresholm, AB  
33Jake James Day Chief (#222) - Standoff, AB  

Bareback

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Rhett Tattrie (#157) - Youngstown, AB  
2Spur Cottingham (#183) - Onoway, AB  
3Kegan Kmita (#254) - Wayburn, SK  
4Brady Schlesiger (#229) - , AB  
5Jaxon Campbell (#109) - Wheatland County, AB  
6Logan Rasmussen (#144) - Dixonville, AB  
7Garnett Kromm (#188) - , AB  
      Event Go # 2
1Rhett Tattrie (#157) - Youngstown, AB  
2Spur Cottingham (#183) - Onoway, AB  
3Kegan Kmita (#254) - Wayburn, SK  
4Brady Schlesiger (#229) - , AB  
5Jaxon Campbell (#109) - Wheatland County, AB  
6Logan Rasmussen (#144) - Dixonville, AB  
7Garnett Kromm (#188) - , AB  
      Event Go # 3
1Rhett Tattrie (#157) - Youngstown, AB  
2Spur Cottingham (#183) - Onoway, AB  
3Kegan Kmita (#254) - Wayburn, SK  
4Brady Schlesiger (#229) - , AB  
5Jaxon Campbell (#109) - Wheatland County, AB  
6Logan Rasmussen (#144) - Dixonville, AB  
7Garnett Kromm (#188) - , AB  

Barrel Racing

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Gabby Heck (#217) - Stettler,  
2Laura Wilson (#203) - Ponoka, AB  
3Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
4Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
5Oakley Cochrane (#175) - Delburne, AB  
6Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
7Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
8Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
9Abby Domoslai (#243) - , AB  
10Liv Malone (#253) - Rocky View, AB  
11Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
12Ellie Havens (#233) - , AB  
13Brooke Busenius (#180) - Tofield, AB  
14Haylee Wagstaff (#123) - Sedalia, AB  
15Tegan Poitras (#142) - , AB  
16Hannah Wagstaff (#124) - Sedalia, AB  
17Hannah Sheehan (#165) - Carstairs, AB  
18Annaleise Millar (#219) - Big Valley, AB  
19Tynell McInenly (#135) - , AB  
20Danielle Sheehan (#166) - Carstairs, AB  
21Hadley Schiffner (#150) - Wheatland County, AB  
22Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
23Molly Becker (#207) - Alix, AB  
24Taylan James (#230) - Cache Creek, BC  
25Kasidy Skjonsberg (#153) - Bluffton, AB  
26Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
27Hannah Anderson (#201) - , AB  
28Olivia Wagstaff (#122) - Sedalia, AB  
29Codi James (#197) - Castor, AB  
30Mary Saliba (#232) - , AB  
31Morgan Kiemele (#129) - Hanna, AB  
32Bristie Kugler (#257) - Wheatland County, AB  
33Mercedes Kennedy (#128) - Clive, AB  
34Ali Hamilton (#224) - Beaverlodge, AB  
35Nicole Groeneveld (#236) - , AB  
36Rikki Ruttan (#146) - , AB  
37Mandy Cyr (#184) - , AB  
38Sabrina Glazier (#178) - Cayley, AB  
39Pyper Lillico (#130) - Lloydminister, SK  
40Kayden Horn (#116) - , AB  
41Grace Havens (#234) - ,  
42Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
      Event Go # 2
1Gabby Heck (#217) - Stettler,  
2Laura Wilson (#203) - Ponoka, AB  
3Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
4Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
5Oakley Cochrane (#175) - Delburne, AB  
6Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
7Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
8Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
9Abby Domoslai (#243) - , AB  
10Liv Malone (#253) - Rocky View, AB  
11Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
12Ellie Havens (#233) - , AB  
13Brooke Busenius (#180) - Tofield, AB  
14Haylee Wagstaff (#123) - Sedalia, AB  
15Tegan Poitras (#142) - , AB  
16Hannah Wagstaff (#124) - Sedalia, AB  
17Hannah Sheehan (#165) - Carstairs, AB  
18Annaleise Millar (#219) - Big Valley, AB  
19Tynell McInenly (#135) - , AB  
20Danielle Sheehan (#166) - Carstairs, AB  
21Hadley Schiffner (#150) - Wheatland County, AB  
22Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
23Molly Becker (#207) - Alix, AB  
24Taylan James (#230) - Cache Creek, BC  
25Kasidy Skjonsberg (#153) - Bluffton, AB  
26Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
27Hannah Anderson (#201) - , AB  
28Olivia Wagstaff (#122) - Sedalia, AB  
29Codi James (#197) - Castor, AB  
30Mary Saliba (#232) - , AB  
31Morgan Kiemele (#129) - Hanna, AB  
32Bristie Kugler (#257) - Wheatland County, AB  
33Mercedes Kennedy (#128) - Clive, AB  
34Ali Hamilton (#224) - Beaverlodge, AB  
35Nicole Groeneveld (#236) - , AB  
36Rikki Ruttan (#146) - , AB  
37Mandy Cyr (#184) - , AB  
38Sabrina Glazier (#178) - Cayley, AB  
39Pyper Lillico (#130) - Lloydminister, SK  
40Kayden Horn (#116) - , AB  
41Grace Havens (#234) - ,  
42Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
      Event Go # 3
1Gabby Heck (#217) - Stettler,  
2Laura Wilson (#203) - Ponoka, AB  
3Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
4Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
5Oakley Cochrane (#175) - Delburne, AB  
6Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
7Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
8Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
9Abby Domoslai (#243) - , AB  
10Liv Malone (#253) - Rocky View, AB  
11Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
12Ellie Havens (#233) - , AB  
13Brooke Busenius (#180) - Tofield, AB  
14Haylee Wagstaff (#123) - Sedalia, AB  
15Tegan Poitras (#142) - , AB  
16Hannah Wagstaff (#124) - Sedalia, AB  
17Hannah Sheehan (#165) - Carstairs, AB  
18Annaleise Millar (#219) - Big Valley, AB  
19Tynell McInenly (#135) - , AB  
20Danielle Sheehan (#166) - Carstairs, AB  
21Hadley Schiffner (#150) - Wheatland County, AB  
22Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
23Molly Becker (#207) - Alix, AB  
24Taylan James (#230) - Cache Creek, BC  
25Kasidy Skjonsberg (#153) - Bluffton, AB  
26Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
27Hannah Anderson (#201) - , AB  
28Olivia Wagstaff (#122) - Sedalia, AB  
29Codi James (#197) - Castor, AB  
30Mary Saliba (#232) - , AB  
31Morgan Kiemele (#129) - Hanna, AB  
32Bristie Kugler (#257) - Wheatland County, AB  
33Mercedes Kennedy (#128) - Clive, AB  
34Ali Hamilton (#224) - Beaverlodge, AB  
35Nicole Groeneveld (#236) - , AB  
36Rikki Ruttan (#146) - , AB  
37Mandy Cyr (#184) - , AB  
38Sabrina Glazier (#178) - Cayley, AB  
39Pyper Lillico (#130) - Lloydminister, SK  
40Kayden Horn (#116) - , AB  
41Grace Havens (#234) - ,  
42Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  

Steer Wrestling

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Jonah Jarmin (#200) - Stettler, AB  
2Jake James Day Chief (#222) - Standoff, AB  
3Coy Skocdopole (#148) - Big Valley, AB  
4Owen Schauer (#192) - Halkirk, AB  
5David Butterwick (#108) - Botha, AB  
6Rees Wilson (#174) - , AB  
7Jace McPeak Young (#216) - Claresholm, AB  
8Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
9Kellan Statham (#227) - , AB  
10Vane Ferguson (#226) - Taber, AB  
      Event Go # 2
1Jonah Jarmin (#200) - Stettler, AB  
2Jake James Day Chief (#222) - Standoff, AB  
3Coy Skocdopole (#148) - Big Valley, AB  
4Owen Schauer (#192) - Halkirk, AB  
5David Butterwick (#108) - Botha, AB  
6Rees Wilson (#174) - , AB  
7Jace McPeak Young (#216) - Claresholm, AB  
8Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
9Kellan Statham (#227) - , AB  
10Vane Ferguson (#226) - Taber, AB  
      Event Go # 3
1Jonah Jarmin (#200) - Stettler, AB  
2Jake James Day Chief (#222) - Standoff, AB  
3Coy Skocdopole (#148) - Big Valley, AB  
4Owen Schauer (#192) - Halkirk, AB  
5David Butterwick (#108) - Botha, AB  
6Rees Wilson (#174) - , AB  
7Jace McPeak Young (#216) - Claresholm, AB  
8Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
9Kellan Statham (#227) - , AB  
10Vane Ferguson (#226) - Taber, AB  

Girls Goat Tying

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Becky Bradley (#209) - Mclure, BC  
2Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
3Keely Pugh (#239) - Ponoka, AB  
4Tess Thurston (#215) - Big Valley, AB  
5Avery Sardoff (#169) - Wainwright, AB  
6Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
7Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
8Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
9Natalie Wittmack (#199) - , AB  
10Hannah Martz (#137) - Forestburg, AB  
11Gabby Heck (#217) - Stettler,  
12Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
13Layton Chamberlain (#191) - , AB  
14Tynell McInenly (#135) - , AB  
15Laura Wilson (#203) - Ponoka, AB  
16Molly Becker (#207) - Alix, AB  
17Kayla Hronek (#167) - Erskine, AB  
18Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
19Kenda Statham (#228) - , AB  
20Maysa Schiffner (#151) - Wheatland County, AB  
21Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
22Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
23Mandy Cyr (#184) - , AB  
24Charlee Resch (#145) - Stettler, AB  
25Sarah Beierbach (#190) - Maple Creek, SK  
      Event Go # 2
1Becky Bradley (#209) - Mclure, BC  
2Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
3Keely Pugh (#239) - Ponoka, AB  
4Tess Thurston (#215) - Big Valley, AB  
5Avery Sardoff (#169) - Wainwright, AB  
6Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
7Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
8Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
9Natalie Wittmack (#199) - , AB  
10Hannah Martz (#137) - Forestburg, AB  
11Gabby Heck (#217) - Stettler,  
12Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
13Layton Chamberlain (#191) - , AB  
14Tynell McInenly (#135) - , AB  
15Laura Wilson (#203) - Ponoka, AB  
16Molly Becker (#207) - Alix, AB  
17Kayla Hronek (#167) - Erskine, AB  
18Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
19Kenda Statham (#228) - , AB  
20Maysa Schiffner (#151) - Wheatland County, AB  
21Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
22Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
23Mandy Cyr (#184) - , AB  
24Charlee Resch (#145) - Stettler, AB  
25Sarah Beierbach (#190) - Maple Creek, SK  
      Event Go # 3
1Becky Bradley (#209) - Mclure, BC  
2Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
3Keely Pugh (#239) - Ponoka, AB  
4Tess Thurston (#215) - Big Valley, AB  
5Avery Sardoff (#169) - Wainwright, AB  
6Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
7Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
8Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
9Natalie Wittmack (#199) - , AB  
10Hannah Martz (#137) - Forestburg, AB  
11Gabby Heck (#217) - Stettler,  
12Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
13Layton Chamberlain (#191) - , AB  
14Tynell McInenly (#135) - , AB  
15Laura Wilson (#203) - Ponoka, AB  
16Molly Becker (#207) - Alix, AB  
17Kayla Hronek (#167) - Erskine, AB  
18Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
19Kenda Statham (#228) - , AB  
20Maysa Schiffner (#151) - Wheatland County, AB  
21Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
22Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
23Mandy Cyr (#184) - , AB  
24Charlee Resch (#145) - Stettler, AB  
25Sarah Beierbach (#190) - Maple Creek, SK  

Saddle Bronc

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Codi Parsonage (#214) - , AB  
2Samuel Flaherty (#194) - , AB  
3Briley Scott (#156) - Sundre, AB  
4Sandy Cooper (#111) - Maple Creek, SK  
5Jordan Cust (#110) - , AB  
6Logan Duffy (#252) - Buck Lake, AB  
7Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
8Brody Hale (#118) - Dorothy, AB  
      Event Go # 2
1Codi Parsonage (#214) - , AB  
2Samuel Flaherty (#194) - , AB  
3Briley Scott (#156) - Sundre, AB  
4Sandy Cooper (#111) - Maple Creek, SK  
5Jordan Cust (#110) - , AB  
6Logan Duffy (#252) - Buck Lake, AB  
7Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
8Brody Hale (#118) - Dorothy, AB  
      Event Go # 3
1Codi Parsonage (#214) - , AB  
2Samuel Flaherty (#194) - , AB  
3Briley Scott (#156) - Sundre, AB  
4Sandy Cooper (#111) - Maple Creek, SK  
5Jordan Cust (#110) - , AB  
6Logan Duffy (#252) - Buck Lake, AB  
7Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
8Brody Hale (#118) - Dorothy, AB  

Breakaway

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Presley Chaytors (#213) - Parkland County, AB  
2Payton Scoville (#149) - Coronation, AB  
3Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
4Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
5Hannah Martz (#137) - Forestburg, AB  
6Janae Blades (#107) - Nanton, AB  
7Nicole Groeneveld (#236) - , AB  
8Fallon Jones (#244) - Prince George, BC  
9Raquelle Butler (#242) - Wheatland County, AB  
10Nevada Jones (#245) - Prince George, BC  
11Tess Thurston (#215) - Big Valley, AB  
12Sarah Beierbach (#190) - Maple Creek, SK  
13Keely Pugh (#239) - Ponoka, AB  
14Natalie Wittmack (#199) - , AB  
15Kenda Statham (#228) - , AB  
16Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
17Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
18Kennedy Chaytors (#112) - Parkland County, AB  
19Taylor Andersen (#102) - Rimbey, AB  
20Layton Chamberlain (#191) - , AB  
21Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
22Tynell McInenly (#135) - , AB  
23Madison Levangie (#127) - , AB  
24Audrey Butler (#241) - Wheatland County, AB  
25Liv Malone (#253) - Rocky View, AB  
26Tegan Poitras (#142) - , AB  
27Jacy Wittmack (#198) - , AB  
28Avery Sardoff (#169) - Wainwright, AB  
29Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
30Anna Butterfield (#255) - Donalda, AB  
31Sabrina Glazier (#178) - Cayley, AB  
32Maysa Schiffner (#151) - Wheatland County, AB  
33Codi James (#197) - Castor, AB  
34Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
35Becky Bradley (#209) - Mclure, BC  
36Taylan James (#230) - Cache Creek, BC  
      Event Go # 2
1Presley Chaytors (#213) - Parkland County, AB  
2Payton Scoville (#149) - Coronation, AB  
3Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
4Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
5Hannah Martz (#137) - Forestburg, AB  
6Janae Blades (#107) - Nanton, AB  
7Nicole Groeneveld (#236) - , AB  
8Fallon Jones (#244) - Prince George, BC  
9Raquelle Butler (#242) - Wheatland County, AB  
10Nevada Jones (#245) - Prince George, BC  
11Tess Thurston (#215) - Big Valley, AB  
12Sarah Beierbach (#190) - Maple Creek, SK  
13Keely Pugh (#239) - Ponoka, AB  
14Natalie Wittmack (#199) - , AB  
15Kenda Statham (#228) - , AB  
16Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
17Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
18Kennedy Chaytors (#112) - Parkland County, AB  
19Taylor Andersen (#102) - Rimbey, AB  
20Layton Chamberlain (#191) - , AB  
21Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
22Tynell McInenly (#135) - , AB  
23Madison Levangie (#127) - , AB  
24Audrey Butler (#241) - Wheatland County, AB  
25Liv Malone (#253) - Rocky View, AB  
26Tegan Poitras (#142) - , AB  
27Jacy Wittmack (#198) - , AB  
28Avery Sardoff (#169) - Wainwright, AB  
29Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
30Anna Butterfield (#255) - Donalda, AB  
31Sabrina Glazier (#178) - Cayley, AB  
32Maysa Schiffner (#151) - Wheatland County, AB  
33Codi James (#197) - Castor, AB  
34Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
35Becky Bradley (#209) - Mclure, BC  
36Taylan James (#230) - Cache Creek, BC  
      Event Go # 3
1Presley Chaytors (#213) - Parkland County, AB  
2Payton Scoville (#149) - Coronation, AB  
3Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
4Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
5Hannah Martz (#137) - Forestburg, AB  
6Janae Blades (#107) - Nanton, AB  
7Nicole Groeneveld (#236) - , AB  
8Fallon Jones (#244) - Prince George, BC  
9Raquelle Butler (#242) - Wheatland County, AB  
10Nevada Jones (#245) - Prince George, BC  
11Tess Thurston (#215) - Big Valley, AB  
12Sarah Beierbach (#190) - Maple Creek, SK  
13Keely Pugh (#239) - Ponoka, AB  
14Natalie Wittmack (#199) - , AB  
15Kenda Statham (#228) - , AB  
16Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
17Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
18Kennedy Chaytors (#112) - Parkland County, AB  
19Taylor Andersen (#102) - Rimbey, AB  
20Layton Chamberlain (#191) - , AB  
21Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
22Tynell McInenly (#135) - , AB  
23Madison Levangie (#127) - , AB  
24Audrey Butler (#241) - Wheatland County, AB  
25Liv Malone (#253) - Rocky View, AB  
26Tegan Poitras (#142) - , AB  
27Jacy Wittmack (#198) - , AB  
28Avery Sardoff (#169) - Wainwright, AB  
29Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
30Anna Butterfield (#255) - Donalda, AB  
31Sabrina Glazier (#178) - Cayley, AB  
32Maysa Schiffner (#151) - Wheatland County, AB  
33Codi James (#197) - Castor, AB  
34Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
35Becky Bradley (#209) - Mclure, BC  
36Taylan James (#230) - Cache Creek, BC  

Bull riding

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Braxton Rowe (#189) - , AB  
2Kaden Piper (#211) - Stoughton, SK  
3Keston Loewen (#131) - , AB  
4Griffin Koester (#170) - , AB  
5Tyson Wedlund (#161) - Botha, AB  
6Gage Hillis (#208) - Lloydminster,  
7Marshall Senger (#162) - Meadow Lake, SK  
8Kayden Budde (#204) - Grand Prairie, AB  
9Holden Atkinson (#176) - Black Diamond, AB  
10Beau Gardner (#177) - Arrowwood, AB  
11Branden Howard (#119) - ,  
12Jesse Ozirney (#139) - Grenfell, SK  
13Jake Bradley (#210) - Mclure, BC  
14Grady Young (#121) - Tyvan, SK  
15Mason Hamilton (#173) - Beaverlodge, AB  
      Event Go # 2
1Braxton Rowe (#189) - , AB  
2Kaden Piper (#211) - Stoughton, SK  
3Keston Loewen (#131) - , AB  
4Griffin Koester (#170) - , AB  
5Tyson Wedlund (#161) - Botha, AB  
6Gage Hillis (#208) - Lloydminster,  
7Marshall Senger (#162) - Meadow Lake, SK  
8Kayden Budde (#204) - Grand Prairie, AB  
9Holden Atkinson (#176) - Black Diamond, AB  
10Beau Gardner (#177) - Arrowwood, AB  
11Branden Howard (#119) - ,  
12Jesse Ozirney (#139) - Grenfell, SK  
13Jake Bradley (#210) - Mclure, BC  
14Grady Young (#121) - Tyvan, SK  
15Mason Hamilton (#173) - Beaverlodge, AB  
      Event Go # 3
1Braxton Rowe (#189) - , AB  
2Kaden Piper (#211) - Stoughton, SK  
3Keston Loewen (#131) - , AB  
4Griffin Koester (#170) - , AB  
5Tyson Wedlund (#161) - Botha, AB  
6Gage Hillis (#208) - Lloydminster,  
7Marshall Senger (#162) - Meadow Lake, SK  
8Kayden Budde (#204) - Grand Prairie, AB  
9Holden Atkinson (#176) - Black Diamond, AB  
10Beau Gardner (#177) - Arrowwood, AB  
11Branden Howard (#119) - ,  
12Jesse Ozirney (#139) - Grenfell, SK  
13Jake Bradley (#210) - Mclure, BC  
14Grady Young (#121) - Tyvan, SK  
15Mason Hamilton (#173) - Beaverlodge, AB  

Pole Bending

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Taylor Butterwick (#258) - Botha, AB  
2Danielle Sheehan (#166) - Carstairs, AB  
3Morgan Kiemele (#129) - Hanna, AB  
4Ellie Havens (#233) - , AB  
5Hannah Sheehan (#165) - Carstairs, AB  
6Raquelle Butler (#242) - Wheatland County, AB  
7Grace Havens (#234) - ,  
8Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
9Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
10Macey Burns (#185) - Rimbey, AB  
11Kenda Statham (#228) - , AB  
12Tegan Poitras (#142) - , AB  
13Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
14Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
15Hannah Anderson (#201) - , AB  
16Hannah Wagstaff (#124) - Sedalia, AB  
17Kayla Hronek (#167) - Erskine, AB  
18Haley Resch (#235) - Lousana, AB  
19Mary Saliba (#232) - , AB  
20Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
21Braidy Meston (#138) - Tees, AB  
22Janae Blades (#107) - Nanton, AB  
23Kasidy Skjonsberg (#153) - Bluffton, AB  
24Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
25Abby Domoslai (#243) - , AB  
26Rachel Anderson (#247) - Winfield, AB  
27Oakley Cochrane (#175) - Delburne, AB  
28Kamryn Klatt (#218) - , AB  
29Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
30Madison Levangie (#127) - , AB  
31Kayden Horn (#116) - , AB  
32Brooke Busenius (#180) - Tofield, AB  
33Mandy Cyr (#184) - , AB  
34Payton Schwindt (#205) - Breton, AB  
35Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
36Pyper Lillico (#130) - Lloydminister, SK  
37Annaleise Millar (#219) - Big Valley, AB  
      Event Go # 2
1Taylor Butterwick (#258) - Botha, AB  
2Danielle Sheehan (#166) - Carstairs, AB  
3Morgan Kiemele (#129) - Hanna, AB  
4Ellie Havens (#233) - , AB  
5Hannah Sheehan (#165) - Carstairs, AB  
6Raquelle Butler (#242) - Wheatland County, AB  
7Grace Havens (#234) - ,  
8Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
9Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
10Macey Burns (#185) - Rimbey, AB  
11Kenda Statham (#228) - , AB  
12Tegan Poitras (#142) - , AB  
13Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
14Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
15Hannah Anderson (#201) - , AB  
16Hannah Wagstaff (#124) - Sedalia, AB  
17Kayla Hronek (#167) - Erskine, AB  
18Haley Resch (#235) - Lousana, AB  
19Mary Saliba (#232) - , AB  
20Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
21Braidy Meston (#138) - Tees, AB  
22Janae Blades (#107) - Nanton, AB  
23Kasidy Skjonsberg (#153) - Bluffton, AB  
24Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
25Abby Domoslai (#243) - , AB  
26Rachel Anderson (#247) - Winfield, AB  
27Oakley Cochrane (#175) - Delburne, AB  
28Kamryn Klatt (#218) - , AB  
29Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
30Madison Levangie (#127) - , AB  
31Kayden Horn (#116) - , AB  
32Brooke Busenius (#180) - Tofield, AB  
33Mandy Cyr (#184) - , AB  
34Payton Schwindt (#205) - Breton, AB  
35Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
36Pyper Lillico (#130) - Lloydminister, SK  
37Annaleise Millar (#219) - Big Valley, AB  
      Event Go # 3
1Taylor Butterwick (#258) - Botha, AB  
2Danielle Sheehan (#166) - Carstairs, AB  
3Morgan Kiemele (#129) - Hanna, AB  
4Ellie Havens (#233) - , AB  
5Hannah Sheehan (#165) - Carstairs, AB  
6Raquelle Butler (#242) - Wheatland County, AB  
7Grace Havens (#234) - ,  
8Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
9Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
10Macey Burns (#185) - Rimbey, AB  
11Kenda Statham (#228) - , AB  
12Tegan Poitras (#142) - , AB  
13Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
14Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
15Hannah Anderson (#201) - , AB  
16Hannah Wagstaff (#124) - Sedalia, AB  
17Kayla Hronek (#167) - Erskine, AB  
18Haley Resch (#235) - Lousana, AB  
19Mary Saliba (#232) - , AB  
20Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
21Braidy Meston (#138) - Tees, AB  
22Janae Blades (#107) - Nanton, AB  
23Kasidy Skjonsberg (#153) - Bluffton, AB  
24Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
25Abby Domoslai (#243) - , AB  
26Rachel Anderson (#247) - Winfield, AB  
27Oakley Cochrane (#175) - Delburne, AB  
28Kamryn Klatt (#218) - , AB  
29Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
30Madison Levangie (#127) - , AB  
31Kayden Horn (#116) - , AB  
32Brooke Busenius (#180) - Tofield, AB  
33Mandy Cyr (#184) - , AB  
34Payton Schwindt (#205) - Breton, AB  
35Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
36Pyper Lillico (#130) - Lloydminister, SK  
37Annaleise Millar (#219) - Big Valley, AB  

Long Go 2 Sat Jul 02

EventNameStock
      Event Go # 1
      Event Go # 2
      Event Go # 3

Team Roping

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Zane Akune (#103) (H) - , AB
    Tynell McInenly (#135) (F) - , AB
 
 
2Kamryn Klatt (#218) (H) - , AB
    Avery Sardoff (#169) (F) - - Wainwright, AB
 
 
3Kellan Statham (#227) (H) - , AB
    Kenda Statham (#228) (F) - , AB
 
 
4Dalton Ruttan (#147) (H) - Rimbey, AB
    Cash Littau (#164) (F) - - Viking, AB
 
 
5Walker Warkentin (#193) (H) - Calmar, AB
    Skylar Hymers (#212) (F) - - Botha, AB
 
 
6Chance Freemark (#115) (H) - Spruce Grove, AB
    Connor Packham (#202) (F) - - Whitecourt, AB
 
 
7Caleb Fawcett (#237) (H) - Stettler, AB
    Owen Schauer (#192) (F) - - Halkirk, AB
 
 
8Audrey Butler (#241) (H) - Wheatland County, AB
    Raquelle Butler (#242) (F) - - Wheatland County, AB
 
 
9Harley Buchberger (#101) (H) - Indian Head , SK
    Ashley Weber (#160) (F) - - Carlyle, SK
 
 
10Presley Chaytors (#213) (H) - - Parkland County, AB
    Kasha Borsy (#105) (F) - High River, AB
 
 
11Houston Long (#132) (H) - , AB
    Garrett Berreth (#182) (F) - , AB
 
 
12Keilan Kugler (#125) (H) - Wheatland County, AB
    Cole Blades (#106) (F) - - Nanton, AB
 
 
13Shay Erickson (#238) (H) - , AB
    Levi Munsch (#223) (F) - - Consul, SK
 
 
14Aubrey Ross (#143) (H) - Botha, AB
    Coy Skocdopole (#148) (F) - - Big Valley, AB
 
 
15Clancy Squair (#152) (H) - Clyde, AB
    Colt Van Straten (#158) (F) - - Stettler, AB
 
 
16Joel Evans (#133) (H) - High River, AB
    Chase Kellett (#126) (F) - - Picture Butte, AB
 
 
17Hadley Aebly (#181) (H) - Jenner, AB
    Kahl Neufeld (#140) (F) - - Duchess, AB
 
 
18Cort James (#196) (H) - Castor, AB
    Nathan Bishell (#195) (F) - - Consort, AB
 
 
19Levi Hunter (#206) (H) - , AB
    Whip Gertner (#240) (F) - - Stettler, AB
 
 
20Taylan James (#230) (H) - Cache Creek, BC
    Turner James (#231) (F) - - Cache Creek, BC
 
 
21Kennedy Chaytors (#112) (H) - Parkland County, AB
    Wyatt Coates (#113) (F) - - Thorhild, AB
 
 
      Event Go # 2
1Zane Akune (#103) (H) - , AB
    Tynell McInenly (#135) (F) - , AB
 
 
2Kamryn Klatt (#218) (H) - , AB
    Avery Sardoff (#169) (F) - - Wainwright, AB
 
 
3Kellan Statham (#227) (H) - , AB
    Kenda Statham (#228) (F) - , AB
 
 
4Dalton Ruttan (#147) (H) - Rimbey, AB
    Cash Littau (#164) (F) - - Viking, AB
 
 
5Walker Warkentin (#193) (H) - Calmar, AB
    Skylar Hymers (#212) (F) - - Botha, AB
 
 
6Chance Freemark (#115) (H) - Spruce Grove, AB
    Connor Packham (#202) (F) - - Whitecourt, AB
 
 
7Caleb Fawcett (#237) (H) - Stettler, AB
    Owen Schauer (#192) (F) - - Halkirk, AB
 
 
8Audrey Butler (#241) (H) - Wheatland County, AB
    Raquelle Butler (#242) (F) - - Wheatland County, AB
 
 
9Harley Buchberger (#101) (H) - Indian Head , SK
    Ashley Weber (#160) (F) - - Carlyle, SK
 
 
10Presley Chaytors (#213) (H) - - Parkland County, AB
    Kasha Borsy (#105) (F) - High River, AB
 
 
11Houston Long (#132) (H) - , AB
    Garrett Berreth (#182) (F) - , AB
 
 
12Keilan Kugler (#125) (H) - Wheatland County, AB
    Cole Blades (#106) (F) - - Nanton, AB
 
 
13Shay Erickson (#238) (H) - , AB
    Levi Munsch (#223) (F) - - Consul, SK
 
 
14Aubrey Ross (#143) (H) - Botha, AB
    Coy Skocdopole (#148) (F) - - Big Valley, AB
 
 
15Clancy Squair (#152) (H) - Clyde, AB
    Colt Van Straten (#158) (F) - - Stettler, AB
 
 
16Joel Evans (#133) (H) - High River, AB
    Chase Kellett (#126) (F) - - Picture Butte, AB
 
 
17Hadley Aebly (#181) (H) - Jenner, AB
    Kahl Neufeld (#140) (F) - - Duchess, AB
 
 
18Cort James (#196) (H) - Castor, AB
    Nathan Bishell (#195) (F) - - Consort, AB
 
 
19Levi Hunter (#206) (H) - , AB
    Whip Gertner (#240) (F) - - Stettler, AB
 
 
20Taylan James (#230) (H) - Cache Creek, BC
    Turner James (#231) (F) - - Cache Creek, BC
 
 
21Kennedy Chaytors (#112) (H) - Parkland County, AB
    Wyatt Coates (#113) (F) - - Thorhild, AB
 
 
      Event Go # 3
1Zane Akune (#103) (H) - , AB
    Tynell McInenly (#135) (F) - , AB
 
 
2Kamryn Klatt (#218) (H) - , AB
    Avery Sardoff (#169) (F) - - Wainwright, AB
 
 
3Kellan Statham (#227) (H) - , AB
    Kenda Statham (#228) (F) - , AB
 
 
4Dalton Ruttan (#147) (H) - Rimbey, AB
    Cash Littau (#164) (F) - - Viking, AB
 
 
5Walker Warkentin (#193) (H) - Calmar, AB
    Skylar Hymers (#212) (F) - - Botha, AB
 
 
6Chance Freemark (#115) (H) - Spruce Grove, AB
    Connor Packham (#202) (F) - - Whitecourt, AB
 
 
7Caleb Fawcett (#237) (H) - Stettler, AB
    Owen Schauer (#192) (F) - - Halkirk, AB
 
 
8Audrey Butler (#241) (H) - Wheatland County, AB
    Raquelle Butler (#242) (F) - - Wheatland County, AB
 
 
9Harley Buchberger (#101) (H) - Indian Head , SK
    Ashley Weber (#160) (F) - - Carlyle, SK
 
 
10Presley Chaytors (#213) (H) - - Parkland County, AB
    Kasha Borsy (#105) (F) - High River, AB
 
 
11Houston Long (#132) (H) - , AB
    Garrett Berreth (#182) (F) - , AB
 
 
12Keilan Kugler (#125) (H) - Wheatland County, AB
    Cole Blades (#106) (F) - - Nanton, AB
 
 
13Shay Erickson (#238) (H) - , AB
    Levi Munsch (#223) (F) - - Consul, SK
 
 
14Aubrey Ross (#143) (H) - Botha, AB
    Coy Skocdopole (#148) (F) - - Big Valley, AB
 
 
15Clancy Squair (#152) (H) - Clyde, AB
    Colt Van Straten (#158) (F) - - Stettler, AB
 
 
16Joel Evans (#133) (H) - High River, AB
    Chase Kellett (#126) (F) - - Picture Butte, AB
 
 
17Hadley Aebly (#181) (H) - Jenner, AB
    Kahl Neufeld (#140) (F) - - Duchess, AB
 
 
18Cort James (#196) (H) - Castor, AB
    Nathan Bishell (#195) (F) - - Consort, AB
 
 
19Levi Hunter (#206) (H) - , AB
    Whip Gertner (#240) (F) - - Stettler, AB
 
 
20Taylan James (#230) (H) - Cache Creek, BC
    Turner James (#231) (F) - - Cache Creek, BC
 
 
21Kennedy Chaytors (#112) (H) - Parkland County, AB
    Wyatt Coates (#113) (F) - - Thorhild, AB
 
 

Tie Down Roping

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Owen Schauer (#192) - Halkirk, AB  
2Chance Freemark (#115) - Spruce Grove, AB  
3Logan Stewart (#155) - Carnduff, SK  
4Jayce McKean (#136) - Cremona, AB  
5Caleb Fawcett (#237) - Stettler, AB  
6Samuel Flaherty (#194) - , AB  
7Kellan Statham (#227) - , AB  
8Connor Packham (#202) - Whitecourt, AB  
9Walker Warkentin (#193) - Calmar, AB  
10Coy Skocdopole (#148) - Big Valley, AB  
11Levi Hunter (#206) - , AB  
12Joel Evans (#133) - High River, AB  
13Skylar Hymers (#212) - Botha, AB  
14Vane Ferguson (#226) - Taber, AB  
15Zane Akune (#103) - , AB  
16Clancy Squair (#152) - Clyde, AB  
17Cort James (#196) - Castor, AB  
18Cole Blades (#106) - Nanton, AB  
19Mason Hamilton (#173) - Beaverlodge, AB  
20Chase Butterfield (#104) - Donalda, AB  
21Colt Van Straten (#158) - Stettler, AB  
22Keilan Kugler (#125) - Wheatland County, AB  
23Jake James Day Chief (#222) - Standoff, AB  
24Blake Zieffle (#172) - Consort, AB  
25Levi Munsch (#223) - Consul, SK  
26Noah Hartum (#168) - , AB  
27Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
28Robby Stewart (#154) - Carnduff, SK  
29Jace McPeak Young (#216) - Claresholm, AB  
30Rhett Tattrie (#157) - Youngstown, AB  
31Garrett Berreth (#182) - , AB  
32Chase Kellett (#126) - Picture Butte, AB  
33Nathan Bishell (#195) - Consort, AB  
      Event Go # 2
1Owen Schauer (#192) - Halkirk, AB  
2Chance Freemark (#115) - Spruce Grove, AB  
3Logan Stewart (#155) - Carnduff, SK  
4Jayce McKean (#136) - Cremona, AB  
5Caleb Fawcett (#237) - Stettler, AB  
6Samuel Flaherty (#194) - , AB  
7Kellan Statham (#227) - , AB  
8Connor Packham (#202) - Whitecourt, AB  
9Walker Warkentin (#193) - Calmar, AB  
10Coy Skocdopole (#148) - Big Valley, AB  
11Levi Hunter (#206) - , AB  
12Joel Evans (#133) - High River, AB  
13Skylar Hymers (#212) - Botha, AB  
14Vane Ferguson (#226) - Taber, AB  
15Zane Akune (#103) - , AB  
16Clancy Squair (#152) - Clyde, AB  
17Cort James (#196) - Castor, AB  
18Cole Blades (#106) - Nanton, AB  
19Mason Hamilton (#173) - Beaverlodge, AB  
20Chase Butterfield (#104) - Donalda, AB  
21Colt Van Straten (#158) - Stettler, AB  
22Keilan Kugler (#125) - Wheatland County, AB  
23Jake James Day Chief (#222) - Standoff, AB  
24Blake Zieffle (#172) - Consort, AB  
25Levi Munsch (#223) - Consul, SK  
26Noah Hartum (#168) - , AB  
27Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
28Robby Stewart (#154) - Carnduff, SK  
29Jace McPeak Young (#216) - Claresholm, AB  
30Rhett Tattrie (#157) - Youngstown, AB  
31Garrett Berreth (#182) - , AB  
32Chase Kellett (#126) - Picture Butte, AB  
33Nathan Bishell (#195) - Consort, AB  
      Event Go # 3
1Owen Schauer (#192) - Halkirk, AB  
2Chance Freemark (#115) - Spruce Grove, AB  
3Logan Stewart (#155) - Carnduff, SK  
4Jayce McKean (#136) - Cremona, AB  
5Caleb Fawcett (#237) - Stettler, AB  
6Samuel Flaherty (#194) - , AB  
7Kellan Statham (#227) - , AB  
8Connor Packham (#202) - Whitecourt, AB  
9Walker Warkentin (#193) - Calmar, AB  
10Coy Skocdopole (#148) - Big Valley, AB  
11Levi Hunter (#206) - , AB  
12Joel Evans (#133) - High River, AB  
13Skylar Hymers (#212) - Botha, AB  
14Vane Ferguson (#226) - Taber, AB  
15Zane Akune (#103) - , AB  
16Clancy Squair (#152) - Clyde, AB  
17Cort James (#196) - Castor, AB  
18Cole Blades (#106) - Nanton, AB  
19Mason Hamilton (#173) - Beaverlodge, AB  
20Chase Butterfield (#104) - Donalda, AB  
21Colt Van Straten (#158) - Stettler, AB  
22Keilan Kugler (#125) - Wheatland County, AB  
23Jake James Day Chief (#222) - Standoff, AB  
24Blake Zieffle (#172) - Consort, AB  
25Levi Munsch (#223) - Consul, SK  
26Noah Hartum (#168) - , AB  
27Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
28Robby Stewart (#154) - Carnduff, SK  
29Jace McPeak Young (#216) - Claresholm, AB  
30Rhett Tattrie (#157) - Youngstown, AB  
31Garrett Berreth (#182) - , AB  
32Chase Kellett (#126) - Picture Butte, AB  
33Nathan Bishell (#195) - Consort, AB  

Bareback

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Garnett Kromm (#188) - , AB  
2Rhett Tattrie (#157) - Youngstown, AB  
3Logan Rasmussen (#144) - Dixonville, AB  
4Brady Schlesiger (#229) - , AB  
5Kegan Kmita (#254) - Wayburn, SK  
6Spur Cottingham (#183) - Onoway, AB  
7Jaxon Campbell (#109) - Wheatland County, AB  
      Event Go # 2
1Garnett Kromm (#188) - , AB  
2Rhett Tattrie (#157) - Youngstown, AB  
3Logan Rasmussen (#144) - Dixonville, AB  
4Brady Schlesiger (#229) - , AB  
5Kegan Kmita (#254) - Wayburn, SK  
6Spur Cottingham (#183) - Onoway, AB  
7Jaxon Campbell (#109) - Wheatland County, AB  
      Event Go # 3
1Garnett Kromm (#188) - , AB  
2Rhett Tattrie (#157) - Youngstown, AB  
3Logan Rasmussen (#144) - Dixonville, AB  
4Brady Schlesiger (#229) - , AB  
5Kegan Kmita (#254) - Wayburn, SK  
6Spur Cottingham (#183) - Onoway, AB  
7Jaxon Campbell (#109) - Wheatland County, AB  

Barrel Racing

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Sabrina Glazier (#178) - Cayley, AB  
2Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
3Hannah Anderson (#201) - , AB  
4Kayden Horn (#116) - , AB  
5Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
6Molly Becker (#207) - Alix, AB  
7Nicole Groeneveld (#236) - , AB  
8Tynell McInenly (#135) - , AB  
9Taylan James (#230) - Cache Creek, BC  
10Abby Domoslai (#243) - , AB  
11Olivia Wagstaff (#122) - Sedalia, AB  
12Ellie Havens (#233) - , AB  
13Mandy Cyr (#184) - , AB  
14Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
15Haylee Wagstaff (#123) - Sedalia, AB  
16Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
17Gabby Heck (#217) - Stettler,  
18Mary Saliba (#232) - , AB  
19Morgan Kiemele (#129) - Hanna, AB  
20Oakley Cochrane (#175) - Delburne, AB  
21Pyper Lillico (#130) - Lloydminister, SK  
22Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
23Hadley Schiffner (#150) - Wheatland County, AB  
24Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
25Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
26Liv Malone (#253) - Rocky View, AB  
27Grace Havens (#234) - ,  
28Ali Hamilton (#224) - Beaverlodge, AB  
29Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
30Danielle Sheehan (#166) - Carstairs, AB  
31Laura Wilson (#203) - Ponoka, AB  
32Hannah Sheehan (#165) - Carstairs, AB  
33Mercedes Kennedy (#128) - Clive, AB  
34Codi James (#197) - Castor, AB  
35Rikki Ruttan (#146) - , AB  
36Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
37Brooke Busenius (#180) - Tofield, AB  
38Kasidy Skjonsberg (#153) - Bluffton, AB  
39Tegan Poitras (#142) - , AB  
40Annaleise Millar (#219) - Big Valley, AB  
41Hannah Wagstaff (#124) - Sedalia, AB  
      Event Go # 2
1Sabrina Glazier (#178) - Cayley, AB  
2Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
3Hannah Anderson (#201) - , AB  
4Kayden Horn (#116) - , AB  
5Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
6Molly Becker (#207) - Alix, AB  
7Nicole Groeneveld (#236) - , AB  
8Tynell McInenly (#135) - , AB  
9Taylan James (#230) - Cache Creek, BC  
10Abby Domoslai (#243) - , AB  
11Olivia Wagstaff (#122) - Sedalia, AB  
12Ellie Havens (#233) - , AB  
13Mandy Cyr (#184) - , AB  
14Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
15Haylee Wagstaff (#123) - Sedalia, AB  
16Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
17Gabby Heck (#217) - Stettler,  
18Mary Saliba (#232) - , AB  
19Morgan Kiemele (#129) - Hanna, AB  
20Oakley Cochrane (#175) - Delburne, AB  
21Pyper Lillico (#130) - Lloydminister, SK  
22Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
23Hadley Schiffner (#150) - Wheatland County, AB  
24Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
25Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
26Liv Malone (#253) - Rocky View, AB  
27Grace Havens (#234) - ,  
28Ali Hamilton (#224) - Beaverlodge, AB  
29Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
30Danielle Sheehan (#166) - Carstairs, AB  
31Laura Wilson (#203) - Ponoka, AB  
32Hannah Sheehan (#165) - Carstairs, AB  
33Mercedes Kennedy (#128) - Clive, AB  
34Codi James (#197) - Castor, AB  
35Rikki Ruttan (#146) - , AB  
36Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
37Brooke Busenius (#180) - Tofield, AB  
38Kasidy Skjonsberg (#153) - Bluffton, AB  
39Tegan Poitras (#142) - , AB  
40Annaleise Millar (#219) - Big Valley, AB  
41Hannah Wagstaff (#124) - Sedalia, AB  
      Event Go # 3
1Sabrina Glazier (#178) - Cayley, AB  
2Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
3Hannah Anderson (#201) - , AB  
4Kayden Horn (#116) - , AB  
5Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
6Molly Becker (#207) - Alix, AB  
7Nicole Groeneveld (#236) - , AB  
8Tynell McInenly (#135) - , AB  
9Taylan James (#230) - Cache Creek, BC  
10Abby Domoslai (#243) - , AB  
11Olivia Wagstaff (#122) - Sedalia, AB  
12Ellie Havens (#233) - , AB  
13Mandy Cyr (#184) - , AB  
14Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
15Haylee Wagstaff (#123) - Sedalia, AB  
16Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
17Gabby Heck (#217) - Stettler,  
18Mary Saliba (#232) - , AB  
19Morgan Kiemele (#129) - Hanna, AB  
20Oakley Cochrane (#175) - Delburne, AB  
21Pyper Lillico (#130) - Lloydminister, SK  
22Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
23Hadley Schiffner (#150) - Wheatland County, AB  
24Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
25Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
26Liv Malone (#253) - Rocky View, AB  
27Grace Havens (#234) - ,  
28Ali Hamilton (#224) - Beaverlodge, AB  
29Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
30Danielle Sheehan (#166) - Carstairs, AB  
31Laura Wilson (#203) - Ponoka, AB  
32Hannah Sheehan (#165) - Carstairs, AB  
33Mercedes Kennedy (#128) - Clive, AB  
34Codi James (#197) - Castor, AB  
35Rikki Ruttan (#146) - , AB  
36Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
37Brooke Busenius (#180) - Tofield, AB  
38Kasidy Skjonsberg (#153) - Bluffton, AB  
39Tegan Poitras (#142) - , AB  
40Annaleise Millar (#219) - Big Valley, AB  
41Hannah Wagstaff (#124) - Sedalia, AB  

Steer Wrestling

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Rees Wilson (#174) - , AB  
2Jace McPeak Young (#216) - Claresholm, AB  
3Coy Skocdopole (#148) - Big Valley, AB  
4Vane Ferguson (#226) - Taber, AB  
5David Butterwick (#108) - Botha, AB  
6Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
7Jake James Day Chief (#222) - Standoff, AB  
8Jonah Jarmin (#200) - Stettler, AB  
9Kellan Statham (#227) - , AB  
10Owen Schauer (#192) - Halkirk, AB  
      Event Go # 2
1Rees Wilson (#174) - , AB  
2Jace McPeak Young (#216) - Claresholm, AB  
3Coy Skocdopole (#148) - Big Valley, AB  
4Vane Ferguson (#226) - Taber, AB  
5David Butterwick (#108) - Botha, AB  
6Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
7Jake James Day Chief (#222) - Standoff, AB  
8Jonah Jarmin (#200) - Stettler, AB  
9Kellan Statham (#227) - , AB  
10Owen Schauer (#192) - Halkirk, AB  
      Event Go # 3
1Rees Wilson (#174) - , AB  
2Jace McPeak Young (#216) - Claresholm, AB  
3Coy Skocdopole (#148) - Big Valley, AB  
4Vane Ferguson (#226) - Taber, AB  
5David Butterwick (#108) - Botha, AB  
6Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
7Jake James Day Chief (#222) - Standoff, AB  
8Jonah Jarmin (#200) - Stettler, AB  
9Kellan Statham (#227) - , AB  
10Owen Schauer (#192) - Halkirk, AB  

Girls Goat Tying

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Laura Wilson (#203) - Ponoka, AB  
2Becky Bradley (#209) - Mclure, BC  
3Sarah Beierbach (#190) - Maple Creek, SK  
4Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
5Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
6Gabby Heck (#217) - Stettler,  
7Mandy Cyr (#184) - , AB  
8Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
9Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
10Tess Thurston (#215) - Big Valley, AB  
11Layton Chamberlain (#191) - , AB  
12Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
13Tynell McInenly (#135) - , AB  
14Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
15Hannah Martz (#137) - Forestburg, AB  
16Kenda Statham (#228) - , AB  
17Molly Becker (#207) - Alix, AB  
18Avery Sardoff (#169) - Wainwright, AB  
19Charlee Resch (#145) - Stettler, AB  
20Kayla Hronek (#167) - Erskine, AB  
21Maysa Schiffner (#151) - Wheatland County, AB  
22Keely Pugh (#239) - Ponoka, AB  
23Natalie Wittmack (#199) - , AB  
24Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
25Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
      Event Go # 2
1Laura Wilson (#203) - Ponoka, AB  
2Becky Bradley (#209) - Mclure, BC  
3Sarah Beierbach (#190) - Maple Creek, SK  
4Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
5Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
6Gabby Heck (#217) - Stettler,  
7Mandy Cyr (#184) - , AB  
8Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
9Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
10Tess Thurston (#215) - Big Valley, AB  
11Layton Chamberlain (#191) - , AB  
12Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
13Tynell McInenly (#135) - , AB  
14Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
15Hannah Martz (#137) - Forestburg, AB  
16Kenda Statham (#228) - , AB  
17Molly Becker (#207) - Alix, AB  
18Avery Sardoff (#169) - Wainwright, AB  
19Charlee Resch (#145) - Stettler, AB  
20Kayla Hronek (#167) - Erskine, AB  
21Maysa Schiffner (#151) - Wheatland County, AB  
22Keely Pugh (#239) - Ponoka, AB  
23Natalie Wittmack (#199) - , AB  
24Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
25Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
      Event Go # 3
1Laura Wilson (#203) - Ponoka, AB  
2Becky Bradley (#209) - Mclure, BC  
3Sarah Beierbach (#190) - Maple Creek, SK  
4Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
5Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
6Gabby Heck (#217) - Stettler,  
7Mandy Cyr (#184) - , AB  
8Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
9Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
10Tess Thurston (#215) - Big Valley, AB  
11Layton Chamberlain (#191) - , AB  
12Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
13Tynell McInenly (#135) - , AB  
14Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
15Hannah Martz (#137) - Forestburg, AB  
16Kenda Statham (#228) - , AB  
17Molly Becker (#207) - Alix, AB  
18Avery Sardoff (#169) - Wainwright, AB  
19Charlee Resch (#145) - Stettler, AB  
20Kayla Hronek (#167) - Erskine, AB  
21Maysa Schiffner (#151) - Wheatland County, AB  
22Keely Pugh (#239) - Ponoka, AB  
23Natalie Wittmack (#199) - , AB  
24Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
25Kate Csabay (#114) - Taber, AB  

Saddle Bronc

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Samuel Flaherty (#194) - , AB  
2Jordan Cust (#110) - , AB  
3Codi Parsonage (#214) - , AB  
4Brody Hale (#118) - Dorothy, AB  
5Briley Scott (#156) - Sundre, AB  
6Logan Duffy (#252) - Buck Lake, AB  
7Sandy Cooper (#111) - Maple Creek, SK  
8Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
      Event Go # 2
1Samuel Flaherty (#194) - , AB  
2Jordan Cust (#110) - , AB  
3Codi Parsonage (#214) - , AB  
4Brody Hale (#118) - Dorothy, AB  
5Briley Scott (#156) - Sundre, AB  
6Logan Duffy (#252) - Buck Lake, AB  
7Sandy Cooper (#111) - Maple Creek, SK  
8Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
      Event Go # 3
1Samuel Flaherty (#194) - , AB  
2Jordan Cust (#110) - , AB  
3Codi Parsonage (#214) - , AB  
4Brody Hale (#118) - Dorothy, AB  
5Briley Scott (#156) - Sundre, AB  
6Logan Duffy (#252) - Buck Lake, AB  
7Sandy Cooper (#111) - Maple Creek, SK  
8Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  

Breakaway

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Tess Thurston (#215) - Big Valley, AB  
2Sarah Beierbach (#190) - Maple Creek, SK  
3Kenda Statham (#228) - , AB  
4Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
5Sabrina Glazier (#178) - Cayley, AB  
6Audrey Butler (#241) - Wheatland County, AB  
7Maysa Schiffner (#151) - Wheatland County, AB  
8Keely Pugh (#239) - Ponoka, AB  
9Liv Malone (#253) - Rocky View, AB  
10Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
11Tynell McInenly (#135) - , AB  
12Tegan Poitras (#142) - , AB  
13Raquelle Butler (#242) - Wheatland County, AB  
14Natalie Wittmack (#199) - , AB  
15Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
16Jacy Wittmack (#198) - , AB  
17Kennedy Chaytors (#112) - Parkland County, AB  
18Nevada Jones (#245) - Prince George, BC  
19Becky Bradley (#209) - Mclure, BC  
20Codi James (#197) - Castor, AB  
21Madison Levangie (#127) - , AB  
22Anna Butterfield (#255) - Donalda, AB  
23Janae Blades (#107) - Nanton, AB  
24Presley Chaytors (#213) - Parkland County, AB  
25Layton Chamberlain (#191) - , AB  
26Taylan James (#230) - Cache Creek, BC  
27Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
28Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
29Fallon Jones (#244) - Prince George, BC  
30Hannah Martz (#137) - Forestburg, AB  
31Avery Sardoff (#169) - Wainwright, AB  
32Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
33Nicole Groeneveld (#236) - , AB  
34Taylor Andersen (#102) - Rimbey, AB  
35Payton Scoville (#149) - Coronation, AB  
36Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
      Event Go # 2
1Tess Thurston (#215) - Big Valley, AB  
2Sarah Beierbach (#190) - Maple Creek, SK  
3Kenda Statham (#228) - , AB  
4Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
5Sabrina Glazier (#178) - Cayley, AB  
6Audrey Butler (#241) - Wheatland County, AB  
7Maysa Schiffner (#151) - Wheatland County, AB  
8Keely Pugh (#239) - Ponoka, AB  
9Liv Malone (#253) - Rocky View, AB  
10Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
11Tynell McInenly (#135) - , AB  
12Tegan Poitras (#142) - , AB  
13Raquelle Butler (#242) - Wheatland County, AB  
14Natalie Wittmack (#199) - , AB  
15Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
16Jacy Wittmack (#198) - , AB  
17Kennedy Chaytors (#112) - Parkland County, AB  
18Nevada Jones (#245) - Prince George, BC  
19Becky Bradley (#209) - Mclure, BC  
20Codi James (#197) - Castor, AB  
21Madison Levangie (#127) - , AB  
22Anna Butterfield (#255) - Donalda, AB  
23Janae Blades (#107) - Nanton, AB  
24Presley Chaytors (#213) - Parkland County, AB  
25Layton Chamberlain (#191) - , AB  
26Taylan James (#230) - Cache Creek, BC  
27Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
28Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
29Fallon Jones (#244) - Prince George, BC  
30Hannah Martz (#137) - Forestburg, AB  
31Avery Sardoff (#169) - Wainwright, AB  
32Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
33Nicole Groeneveld (#236) - , AB  
34Taylor Andersen (#102) - Rimbey, AB  
35Payton Scoville (#149) - Coronation, AB  
36Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
      Event Go # 3
1Tess Thurston (#215) - Big Valley, AB  
2Sarah Beierbach (#190) - Maple Creek, SK  
3Kenda Statham (#228) - , AB  
4Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
5Sabrina Glazier (#178) - Cayley, AB  
6Audrey Butler (#241) - Wheatland County, AB  
7Maysa Schiffner (#151) - Wheatland County, AB  
8Keely Pugh (#239) - Ponoka, AB  
9Liv Malone (#253) - Rocky View, AB  
10Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
11Tynell McInenly (#135) - , AB  
12Tegan Poitras (#142) - , AB  
13Raquelle Butler (#242) - Wheatland County, AB  
14Natalie Wittmack (#199) - , AB  
15Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
16Jacy Wittmack (#198) - , AB  
17Kennedy Chaytors (#112) - Parkland County, AB  
18Nevada Jones (#245) - Prince George, BC  
19Becky Bradley (#209) - Mclure, BC  
20Codi James (#197) - Castor, AB  
21Madison Levangie (#127) - , AB  
22Anna Butterfield (#255) - Donalda, AB  
23Janae Blades (#107) - Nanton, AB  
24Presley Chaytors (#213) - Parkland County, AB  
25Layton Chamberlain (#191) - , AB  
26Taylan James (#230) - Cache Creek, BC  
27Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
28Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
29Fallon Jones (#244) - Prince George, BC  
30Hannah Martz (#137) - Forestburg, AB  
31Avery Sardoff (#169) - Wainwright, AB  
32Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
33Nicole Groeneveld (#236) - , AB  
34Taylor Andersen (#102) - Rimbey, AB  
35Payton Scoville (#149) - Coronation, AB  
36Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  

Bull riding

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Mason Hamilton (#173) - Beaverlodge, AB  
2Holden Atkinson (#176) - Black Diamond, AB  
3Tyson Wedlund (#161) - Botha, AB  
4Branden Howard (#119) - ,  
5Marshall Senger (#162) - Meadow Lake, SK  
6Grady Young (#121) - Tyvan, SK  
7Jake Bradley (#210) - Mclure, BC  
8Braxton Rowe (#189) - , AB  
9Kayden Budde (#204) - Grand Prairie, AB  
10Beau Gardner (#177) - Arrowwood, AB  
11Gage Hillis (#208) - Lloydminster,  
12Jesse Ozirney (#139) - Grenfell, SK  
13Keston Loewen (#131) - , AB  
14Kaden Piper (#211) - Stoughton, SK  
15Griffin Koester (#170) - , AB  
      Event Go # 2
1Mason Hamilton (#173) - Beaverlodge, AB  
2Holden Atkinson (#176) - Black Diamond, AB  
3Tyson Wedlund (#161) - Botha, AB  
4Branden Howard (#119) - ,  
5Marshall Senger (#162) - Meadow Lake, SK  
6Grady Young (#121) - Tyvan, SK  
7Jake Bradley (#210) - Mclure, BC  
8Braxton Rowe (#189) - , AB  
9Kayden Budde (#204) - Grand Prairie, AB  
10Beau Gardner (#177) - Arrowwood, AB  
11Gage Hillis (#208) - Lloydminster,  
12Jesse Ozirney (#139) - Grenfell, SK  
13Keston Loewen (#131) - , AB  
14Kaden Piper (#211) - Stoughton, SK  
15Griffin Koester (#170) - , AB  
      Event Go # 3
1Mason Hamilton (#173) - Beaverlodge, AB  
2Holden Atkinson (#176) - Black Diamond, AB  
3Tyson Wedlund (#161) - Botha, AB  
4Branden Howard (#119) - ,  
5Marshall Senger (#162) - Meadow Lake, SK  
6Grady Young (#121) - Tyvan, SK  
7Jake Bradley (#210) - Mclure, BC  
8Braxton Rowe (#189) - , AB  
9Kayden Budde (#204) - Grand Prairie, AB  
10Beau Gardner (#177) - Arrowwood, AB  
11Gage Hillis (#208) - Lloydminster,  
12Jesse Ozirney (#139) - Grenfell, SK  
13Keston Loewen (#131) - , AB  
14Kaden Piper (#211) - Stoughton, SK  
15Griffin Koester (#170) - , AB  

Pole Bending

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Abby Domoslai (#243) - , AB  
2Tegan Poitras (#142) - , AB  
3Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
4Haley Resch (#235) - Lousana, AB  
5Danielle Sheehan (#166) - Carstairs, AB  
6Janae Blades (#107) - Nanton, AB  
7Braidy Meston (#138) - Tees, AB  
8Kamryn Klatt (#218) - , AB  
9Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
10Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
11Ellie Havens (#233) - , AB  
12Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
13Hannah Wagstaff (#124) - Sedalia, AB  
14Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
15Oakley Cochrane (#175) - Delburne, AB  
16Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
17Madison Levangie (#127) - , AB  
18Mary Saliba (#232) - , AB  
19Hannah Sheehan (#165) - Carstairs, AB  
20Kenda Statham (#228) - , AB  
21Kayden Horn (#116) - , AB  
22Payton Schwindt (#205) - Breton, AB  
23Kasidy Skjonsberg (#153) - Bluffton, AB  
24Hannah Anderson (#201) - , AB  
25Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
26Grace Havens (#234) - ,  
27Mandy Cyr (#184) - , AB  
28Raquelle Butler (#242) - Wheatland County, AB  
29Annaleise Millar (#219) - Big Valley, AB  
30Morgan Kiemele (#129) - Hanna, AB  
31Kayla Hronek (#167) - Erskine, AB  
32Macey Burns (#185) - Rimbey, AB  
33Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
34Brooke Busenius (#180) - Tofield, AB  
35Rachel Anderson (#247) - Winfield, AB  
36Pyper Lillico (#130) - Lloydminister, SK  
      Event Go # 2
1Abby Domoslai (#243) - , AB  
2Tegan Poitras (#142) - , AB  
3Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
4Haley Resch (#235) - Lousana, AB  
5Danielle Sheehan (#166) - Carstairs, AB  
6Janae Blades (#107) - Nanton, AB  
7Braidy Meston (#138) - Tees, AB  
8Kamryn Klatt (#218) - , AB  
9Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
10Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
11Ellie Havens (#233) - , AB  
12Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
13Hannah Wagstaff (#124) - Sedalia, AB  
14Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
15Oakley Cochrane (#175) - Delburne, AB  
16Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
17Madison Levangie (#127) - , AB  
18Mary Saliba (#232) - , AB  
19Hannah Sheehan (#165) - Carstairs, AB  
20Kenda Statham (#228) - , AB  
21Kayden Horn (#116) - , AB  
22Payton Schwindt (#205) - Breton, AB  
23Kasidy Skjonsberg (#153) - Bluffton, AB  
24Hannah Anderson (#201) - , AB  
25Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
26Grace Havens (#234) - ,  
27Mandy Cyr (#184) - , AB  
28Raquelle Butler (#242) - Wheatland County, AB  
29Annaleise Millar (#219) - Big Valley, AB  
30Morgan Kiemele (#129) - Hanna, AB  
31Kayla Hronek (#167) - Erskine, AB  
32Macey Burns (#185) - Rimbey, AB  
33Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
34Brooke Busenius (#180) - Tofield, AB  
35Rachel Anderson (#247) - Winfield, AB  
36Pyper Lillico (#130) - Lloydminister, SK  
      Event Go # 3
1Abby Domoslai (#243) - , AB  
2Tegan Poitras (#142) - , AB  
3Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
4Haley Resch (#235) - Lousana, AB  
5Danielle Sheehan (#166) - Carstairs, AB  
6Janae Blades (#107) - Nanton, AB  
7Braidy Meston (#138) - Tees, AB  
8Kamryn Klatt (#218) - , AB  
9Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
10Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
11Ellie Havens (#233) - , AB  
12Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
13Hannah Wagstaff (#124) - Sedalia, AB  
14Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
15Oakley Cochrane (#175) - Delburne, AB  
16Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
17Madison Levangie (#127) - , AB  
18Mary Saliba (#232) - , AB  
19Hannah Sheehan (#165) - Carstairs, AB  
20Kenda Statham (#228) - , AB  
21Kayden Horn (#116) - , AB  
22Payton Schwindt (#205) - Breton, AB  
23Kasidy Skjonsberg (#153) - Bluffton, AB  
24Hannah Anderson (#201) - , AB  
25Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
26Grace Havens (#234) - ,  
27Mandy Cyr (#184) - , AB  
28Raquelle Butler (#242) - Wheatland County, AB  
29Annaleise Millar (#219) - Big Valley, AB  
30Morgan Kiemele (#129) - Hanna, AB  
31Kayla Hronek (#167) - Erskine, AB  
32Macey Burns (#185) - Rimbey, AB  
33Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
34Brooke Busenius (#180) - Tofield, AB  
35Rachel Anderson (#247) - Winfield, AB  
36Pyper Lillico (#130) - Lloydminister, SK  

Short Go Sun Jul 03

EventNameStock
      Event Go # 1
      Event Go # 2
      Event Go # 3

Team Roping

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Kamryn Klatt (#218) (H) - , AB
    Avery Sardoff (#169) (F) - - Wainwright, AB
 
 
2Clancy Squair (#152) (H) - Clyde, AB
    Colt Van Straten (#158) (F) - - Stettler, AB
 
 
3Aubrey Ross (#143) (H) - Botha, AB
    Coy Skocdopole (#148) (F) - - Big Valley, AB
 
 
4Audrey Butler (#241) (H) - Wheatland County, AB
    Raquelle Butler (#242) (F) - - Wheatland County, AB
 
 
5Houston Long (#132) (H) - , AB
    Garrett Berreth (#182) (F) - , AB
 
 
6Shay Erickson (#238) (H) - , AB
    Levi Munsch (#223) (F) - - Consul, SK
 
 
7Levi Hunter (#206) (H) - , AB
    Whip Gertner (#240) (F) - - Stettler, AB
 
 
8Walker Warkentin (#193) (H) - Calmar, AB
    Skylar Hymers (#212) (F) - - Botha, AB
 
 
9Kellan Statham (#227) (H) - , AB
    Kenda Statham (#228) (F) - , AB
 
 
10Keilan Kugler (#125) (H) - Wheatland County, AB
    Cole Blades (#106) (F) - - Nanton, AB
 
 
11Dalton Ruttan (#147) (H) - Rimbey, AB
    Cash Littau (#164) (F) - - Viking, AB
 
 
12Zane Akune (#103) (H) - , AB
    Tynell McInenly (#135) (F) - , AB
 
 
13Cort James (#196) (H) - Castor, AB
    Nathan Bishell (#195) (F) - - Consort, AB
 
 
14Harley Buchberger (#101) (H) - Indian Head , SK
    Ashley Weber (#160) (F) - - Carlyle, SK
 
 
15Kennedy Chaytors (#112) (H) - Parkland County, AB
    Wyatt Coates (#113) (F) - - Thorhild, AB
 
 
16Hadley Aebly (#181) (H) - Jenner, AB
    Kahl Neufeld (#140) (F) - - Duchess, AB
 
 
17Presley Chaytors (#213) (H) - - Parkland County, AB
    Kasha Borsy (#105) (F) - High River, AB
 
 
18Joel Evans (#133) (H) - High River, AB
    Chase Kellett (#126) (F) - - Picture Butte, AB
 
 
19Chance Freemark (#115) (H) - Spruce Grove, AB
    Connor Packham (#202) (F) - - Whitecourt, AB
 
 
20Caleb Fawcett (#237) (H) - Stettler, AB
    Owen Schauer (#192) (F) - - Halkirk, AB
 
 
21Taylan James (#230) (H) - Cache Creek, BC
    Turner James (#231) (F) - - Cache Creek, BC
 
 
      Event Go # 2
1Kamryn Klatt (#218) (H) - , AB
    Avery Sardoff (#169) (F) - - Wainwright, AB
 
 
2Clancy Squair (#152) (H) - Clyde, AB
    Colt Van Straten (#158) (F) - - Stettler, AB
 
 
3Aubrey Ross (#143) (H) - Botha, AB
    Coy Skocdopole (#148) (F) - - Big Valley, AB
 
 
4Audrey Butler (#241) (H) - Wheatland County, AB
    Raquelle Butler (#242) (F) - - Wheatland County, AB
 
 
5Houston Long (#132) (H) - , AB
    Garrett Berreth (#182) (F) - , AB
 
 
6Shay Erickson (#238) (H) - , AB
    Levi Munsch (#223) (F) - - Consul, SK
 
 
7Levi Hunter (#206) (H) - , AB
    Whip Gertner (#240) (F) - - Stettler, AB
 
 
8Walker Warkentin (#193) (H) - Calmar, AB
    Skylar Hymers (#212) (F) - - Botha, AB
 
 
9Kellan Statham (#227) (H) - , AB
    Kenda Statham (#228) (F) - , AB
 
 
10Keilan Kugler (#125) (H) - Wheatland County, AB
    Cole Blades (#106) (F) - - Nanton, AB
 
 
11Dalton Ruttan (#147) (H) - Rimbey, AB
    Cash Littau (#164) (F) - - Viking, AB
 
 
12Zane Akune (#103) (H) - , AB
    Tynell McInenly (#135) (F) - , AB
 
 
13Cort James (#196) (H) - Castor, AB
    Nathan Bishell (#195) (F) - - Consort, AB
 
 
14Harley Buchberger (#101) (H) - Indian Head , SK
    Ashley Weber (#160) (F) - - Carlyle, SK
 
 
15Kennedy Chaytors (#112) (H) - Parkland County, AB
    Wyatt Coates (#113) (F) - - Thorhild, AB
 
 
16Hadley Aebly (#181) (H) - Jenner, AB
    Kahl Neufeld (#140) (F) - - Duchess, AB
 
 
17Presley Chaytors (#213) (H) - - Parkland County, AB
    Kasha Borsy (#105) (F) - High River, AB
 
 
18Joel Evans (#133) (H) - High River, AB
    Chase Kellett (#126) (F) - - Picture Butte, AB
 
 
19Chance Freemark (#115) (H) - Spruce Grove, AB
    Connor Packham (#202) (F) - - Whitecourt, AB
 
 
20Caleb Fawcett (#237) (H) - Stettler, AB
    Owen Schauer (#192) (F) - - Halkirk, AB
 
 
21Taylan James (#230) (H) - Cache Creek, BC
    Turner James (#231) (F) - - Cache Creek, BC
 
 
      Event Go # 3
1Kamryn Klatt (#218) (H) - , AB
    Avery Sardoff (#169) (F) - - Wainwright, AB
 
 
2Clancy Squair (#152) (H) - Clyde, AB
    Colt Van Straten (#158) (F) - - Stettler, AB
 
 
3Aubrey Ross (#143) (H) - Botha, AB
    Coy Skocdopole (#148) (F) - - Big Valley, AB
 
 
4Audrey Butler (#241) (H) - Wheatland County, AB
    Raquelle Butler (#242) (F) - - Wheatland County, AB
 
 
5Houston Long (#132) (H) - , AB
    Garrett Berreth (#182) (F) - , AB
 
 
6Shay Erickson (#238) (H) - , AB
    Levi Munsch (#223) (F) - - Consul, SK
 
 
7Levi Hunter (#206) (H) - , AB
    Whip Gertner (#240) (F) - - Stettler, AB
 
 
8Walker Warkentin (#193) (H) - Calmar, AB
    Skylar Hymers (#212) (F) - - Botha, AB
 
 
9Kellan Statham (#227) (H) - , AB
    Kenda Statham (#228) (F) - , AB
 
 
10Keilan Kugler (#125) (H) - Wheatland County, AB
    Cole Blades (#106) (F) - - Nanton, AB
 
 
11Dalton Ruttan (#147) (H) - Rimbey, AB
    Cash Littau (#164) (F) - - Viking, AB
 
 
12Zane Akune (#103) (H) - , AB
    Tynell McInenly (#135) (F) - , AB
 
 
13Cort James (#196) (H) - Castor, AB
    Nathan Bishell (#195) (F) - - Consort, AB
 
 
14Harley Buchberger (#101) (H) - Indian Head , SK
    Ashley Weber (#160) (F) - - Carlyle, SK
 
 
15Kennedy Chaytors (#112) (H) - Parkland County, AB
    Wyatt Coates (#113) (F) - - Thorhild, AB
 
 
16Hadley Aebly (#181) (H) - Jenner, AB
    Kahl Neufeld (#140) (F) - - Duchess, AB
 
 
17Presley Chaytors (#213) (H) - - Parkland County, AB
    Kasha Borsy (#105) (F) - High River, AB
 
 
18Joel Evans (#133) (H) - High River, AB
    Chase Kellett (#126) (F) - - Picture Butte, AB
 
 
19Chance Freemark (#115) (H) - Spruce Grove, AB
    Connor Packham (#202) (F) - - Whitecourt, AB
 
 
20Caleb Fawcett (#237) (H) - Stettler, AB
    Owen Schauer (#192) (F) - - Halkirk, AB
 
 
21Taylan James (#230) (H) - Cache Creek, BC
    Turner James (#231) (F) - - Cache Creek, BC
 
 

Tie Down Roping

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Chase Kellett (#126) - Picture Butte, AB  
2Nathan Bishell (#195) - Consort, AB  
3Kellan Statham (#227) - , AB  
4Garrett Berreth (#182) - , AB  
5Jake James Day Chief (#222) - Standoff, AB  
6Levi Hunter (#206) - , AB  
7Zane Akune (#103) - , AB  
8Mason Hamilton (#173) - Beaverlodge, AB  
9Jayce McKean (#136) - Cremona, AB  
10Levi Munsch (#223) - Consul, SK  
11Chance Freemark (#115) - Spruce Grove, AB  
12Robby Stewart (#154) - Carnduff, SK  
13Samuel Flaherty (#194) - , AB  
14Skylar Hymers (#212) - Botha, AB  
15Coy Skocdopole (#148) - Big Valley, AB  
16Cole Blades (#106) - Nanton, AB  
17Noah Hartum (#168) - , AB  
18Rhett Tattrie (#157) - Youngstown, AB  
19Chase Butterfield (#104) - Donalda, AB  
20Joel Evans (#133) - High River, AB  
21Logan Stewart (#155) - Carnduff, SK  
22Connor Packham (#202) - Whitecourt, AB  
23Caleb Fawcett (#237) - Stettler, AB  
24Keilan Kugler (#125) - Wheatland County, AB  
25Colt Van Straten (#158) - Stettler, AB  
26Blake Zieffle (#172) - Consort, AB  
27Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
28Cort James (#196) - Castor, AB  
29Clancy Squair (#152) - Clyde, AB  
30Vane Ferguson (#226) - Taber, AB  
31Jace McPeak Young (#216) - Claresholm, AB  
32Owen Schauer (#192) - Halkirk, AB  
33Walker Warkentin (#193) - Calmar, AB  
      Event Go # 2
1Chase Kellett (#126) - Picture Butte, AB  
2Nathan Bishell (#195) - Consort, AB  
3Kellan Statham (#227) - , AB  
4Garrett Berreth (#182) - , AB  
5Jake James Day Chief (#222) - Standoff, AB  
6Levi Hunter (#206) - , AB  
7Zane Akune (#103) - , AB  
8Mason Hamilton (#173) - Beaverlodge, AB  
9Jayce McKean (#136) - Cremona, AB  
10Levi Munsch (#223) - Consul, SK  
11Chance Freemark (#115) - Spruce Grove, AB  
12Robby Stewart (#154) - Carnduff, SK  
13Samuel Flaherty (#194) - , AB  
14Skylar Hymers (#212) - Botha, AB  
15Coy Skocdopole (#148) - Big Valley, AB  
16Cole Blades (#106) - Nanton, AB  
17Noah Hartum (#168) - , AB  
18Rhett Tattrie (#157) - Youngstown, AB  
19Chase Butterfield (#104) - Donalda, AB  
20Joel Evans (#133) - High River, AB  
21Logan Stewart (#155) - Carnduff, SK  
22Connor Packham (#202) - Whitecourt, AB  
23Caleb Fawcett (#237) - Stettler, AB  
24Keilan Kugler (#125) - Wheatland County, AB  
25Colt Van Straten (#158) - Stettler, AB  
26Blake Zieffle (#172) - Consort, AB  
27Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
28Cort James (#196) - Castor, AB  
29Clancy Squair (#152) - Clyde, AB  
30Vane Ferguson (#226) - Taber, AB  
31Jace McPeak Young (#216) - Claresholm, AB  
32Owen Schauer (#192) - Halkirk, AB  
33Walker Warkentin (#193) - Calmar, AB  
      Event Go # 3
1Chase Kellett (#126) - Picture Butte, AB  
2Nathan Bishell (#195) - Consort, AB  
3Kellan Statham (#227) - , AB  
4Garrett Berreth (#182) - , AB  
5Jake James Day Chief (#222) - Standoff, AB  
6Levi Hunter (#206) - , AB  
7Zane Akune (#103) - , AB  
8Mason Hamilton (#173) - Beaverlodge, AB  
9Jayce McKean (#136) - Cremona, AB  
10Levi Munsch (#223) - Consul, SK  
11Chance Freemark (#115) - Spruce Grove, AB  
12Robby Stewart (#154) - Carnduff, SK  
13Samuel Flaherty (#194) - , AB  
14Skylar Hymers (#212) - Botha, AB  
15Coy Skocdopole (#148) - Big Valley, AB  
16Cole Blades (#106) - Nanton, AB  
17Noah Hartum (#168) - , AB  
18Rhett Tattrie (#157) - Youngstown, AB  
19Chase Butterfield (#104) - Donalda, AB  
20Joel Evans (#133) - High River, AB  
21Logan Stewart (#155) - Carnduff, SK  
22Connor Packham (#202) - Whitecourt, AB  
23Caleb Fawcett (#237) - Stettler, AB  
24Keilan Kugler (#125) - Wheatland County, AB  
25Colt Van Straten (#158) - Stettler, AB  
26Blake Zieffle (#172) - Consort, AB  
27Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
28Cort James (#196) - Castor, AB  
29Clancy Squair (#152) - Clyde, AB  
30Vane Ferguson (#226) - Taber, AB  
31Jace McPeak Young (#216) - Claresholm, AB  
32Owen Schauer (#192) - Halkirk, AB  
33Walker Warkentin (#193) - Calmar, AB  

Bareback

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Kegan Kmita (#254) - Wayburn, SK  
2Rhett Tattrie (#157) - Youngstown, AB  
3Jaxon Campbell (#109) - Wheatland County, AB  
4Brady Schlesiger (#229) - , AB  
5Garnett Kromm (#188) - , AB  
6Logan Rasmussen (#144) - Dixonville, AB  
7Spur Cottingham (#183) - Onoway, AB  
      Event Go # 2
1Kegan Kmita (#254) - Wayburn, SK  
2Rhett Tattrie (#157) - Youngstown, AB  
3Jaxon Campbell (#109) - Wheatland County, AB  
4Brady Schlesiger (#229) - , AB  
5Garnett Kromm (#188) - , AB  
6Logan Rasmussen (#144) - Dixonville, AB  
7Spur Cottingham (#183) - Onoway, AB  
      Event Go # 3
1Kegan Kmita (#254) - Wayburn, SK  
2Rhett Tattrie (#157) - Youngstown, AB  
3Jaxon Campbell (#109) - Wheatland County, AB  
4Brady Schlesiger (#229) - , AB  
5Garnett Kromm (#188) - , AB  
6Logan Rasmussen (#144) - Dixonville, AB  
7Spur Cottingham (#183) - Onoway, AB  

Barrel Racing

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Kasidy Skjonsberg (#153) - Bluffton, AB  
2Ali Hamilton (#224) - Beaverlodge, AB  
3Tynell McInenly (#135) - , AB  
4Hannah Anderson (#201) - , AB  
5Rikki Ruttan (#146) - , AB  
6Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
7Hadley Schiffner (#150) - Wheatland County, AB  
8Abby Domoslai (#243) - , AB  
9Grace Havens (#234) - ,  
10Mandy Cyr (#184) - , AB  
11Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
12Annaleise Millar (#219) - Big Valley, AB  
13Mercedes Kennedy (#128) - Clive, AB  
14Taylan James (#230) - Cache Creek, BC  
15Hannah Wagstaff (#124) - Sedalia, AB  
16Kayden Horn (#116) - , AB  
17Tegan Poitras (#142) - , AB  
18Hannah Sheehan (#165) - Carstairs, AB  
19Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
20Mary Saliba (#232) - , AB  
21Morgan Kiemele (#129) - Hanna, AB  
22Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
23Gabby Heck (#217) - Stettler,  
24Nicole Groeneveld (#236) - , AB  
25Ellie Havens (#233) - , AB  
26Liv Malone (#253) - Rocky View, AB  
27Molly Becker (#207) - Alix, AB  
28Codi James (#197) - Castor, AB  
29Olivia Wagstaff (#122) - Sedalia, AB  
30Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
31Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
32Brooke Busenius (#180) - Tofield, AB  
33Oakley Cochrane (#175) - Delburne, AB  
34Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
35Sabrina Glazier (#178) - Cayley, AB  
36Pyper Lillico (#130) - Lloydminister, SK  
37Laura Wilson (#203) - Ponoka, AB  
38Haylee Wagstaff (#123) - Sedalia, AB  
39Danielle Sheehan (#166) - Carstairs, AB  
40Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
41Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
      Event Go # 2
1Kasidy Skjonsberg (#153) - Bluffton, AB  
2Ali Hamilton (#224) - Beaverlodge, AB  
3Tynell McInenly (#135) - , AB  
4Hannah Anderson (#201) - , AB  
5Rikki Ruttan (#146) - , AB  
6Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
7Hadley Schiffner (#150) - Wheatland County, AB  
8Abby Domoslai (#243) - , AB  
9Grace Havens (#234) - ,  
10Mandy Cyr (#184) - , AB  
11Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
12Annaleise Millar (#219) - Big Valley, AB  
13Mercedes Kennedy (#128) - Clive, AB  
14Taylan James (#230) - Cache Creek, BC  
15Hannah Wagstaff (#124) - Sedalia, AB  
16Kayden Horn (#116) - , AB  
17Tegan Poitras (#142) - , AB  
18Hannah Sheehan (#165) - Carstairs, AB  
19Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
20Mary Saliba (#232) - , AB  
21Morgan Kiemele (#129) - Hanna, AB  
22Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
23Gabby Heck (#217) - Stettler,  
24Nicole Groeneveld (#236) - , AB  
25Ellie Havens (#233) - , AB  
26Liv Malone (#253) - Rocky View, AB  
27Molly Becker (#207) - Alix, AB  
28Codi James (#197) - Castor, AB  
29Olivia Wagstaff (#122) - Sedalia, AB  
30Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
31Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
32Brooke Busenius (#180) - Tofield, AB  
33Oakley Cochrane (#175) - Delburne, AB  
34Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
35Sabrina Glazier (#178) - Cayley, AB  
36Pyper Lillico (#130) - Lloydminister, SK  
37Laura Wilson (#203) - Ponoka, AB  
38Haylee Wagstaff (#123) - Sedalia, AB  
39Danielle Sheehan (#166) - Carstairs, AB  
40Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
41Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
      Event Go # 3
1Kasidy Skjonsberg (#153) - Bluffton, AB  
2Ali Hamilton (#224) - Beaverlodge, AB  
3Tynell McInenly (#135) - , AB  
4Hannah Anderson (#201) - , AB  
5Rikki Ruttan (#146) - , AB  
6Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
7Hadley Schiffner (#150) - Wheatland County, AB  
8Abby Domoslai (#243) - , AB  
9Grace Havens (#234) - ,  
10Mandy Cyr (#184) - , AB  
11Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
12Annaleise Millar (#219) - Big Valley, AB  
13Mercedes Kennedy (#128) - Clive, AB  
14Taylan James (#230) - Cache Creek, BC  
15Hannah Wagstaff (#124) - Sedalia, AB  
16Kayden Horn (#116) - , AB  
17Tegan Poitras (#142) - , AB  
18Hannah Sheehan (#165) - Carstairs, AB  
19Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
20Mary Saliba (#232) - , AB  
21Morgan Kiemele (#129) - Hanna, AB  
22Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
23Gabby Heck (#217) - Stettler,  
24Nicole Groeneveld (#236) - , AB  
25Ellie Havens (#233) - , AB  
26Liv Malone (#253) - Rocky View, AB  
27Molly Becker (#207) - Alix, AB  
28Codi James (#197) - Castor, AB  
29Olivia Wagstaff (#122) - Sedalia, AB  
30Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
31Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
32Brooke Busenius (#180) - Tofield, AB  
33Oakley Cochrane (#175) - Delburne, AB  
34Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
35Sabrina Glazier (#178) - Cayley, AB  
36Pyper Lillico (#130) - Lloydminister, SK  
37Laura Wilson (#203) - Ponoka, AB  
38Haylee Wagstaff (#123) - Sedalia, AB  
39Danielle Sheehan (#166) - Carstairs, AB  
40Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
41Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  

Steer Wrestling

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Owen Schauer (#192) - Halkirk, AB  
2Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
3Rees Wilson (#174) - , AB  
4Kellan Statham (#227) - , AB  
5Vane Ferguson (#226) - Taber, AB  
6Jace McPeak Young (#216) - Claresholm, AB  
7David Butterwick (#108) - Botha, AB  
8Jonah Jarmin (#200) - Stettler, AB  
9Jake James Day Chief (#222) - Standoff, AB  
10Coy Skocdopole (#148) - Big Valley, AB  
      Event Go # 2
1Owen Schauer (#192) - Halkirk, AB  
2Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
3Rees Wilson (#174) - , AB  
4Kellan Statham (#227) - , AB  
5Vane Ferguson (#226) - Taber, AB  
6Jace McPeak Young (#216) - Claresholm, AB  
7David Butterwick (#108) - Botha, AB  
8Jonah Jarmin (#200) - Stettler, AB  
9Jake James Day Chief (#222) - Standoff, AB  
10Coy Skocdopole (#148) - Big Valley, AB  
      Event Go # 3
1Owen Schauer (#192) - Halkirk, AB  
2Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
3Rees Wilson (#174) - , AB  
4Kellan Statham (#227) - , AB  
5Vane Ferguson (#226) - Taber, AB  
6Jace McPeak Young (#216) - Claresholm, AB  
7David Butterwick (#108) - Botha, AB  
8Jonah Jarmin (#200) - Stettler, AB  
9Jake James Day Chief (#222) - Standoff, AB  
10Coy Skocdopole (#148) - Big Valley, AB  

Girls Goat Tying

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
2Layton Chamberlain (#191) - , AB  
3Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
4Gabby Heck (#217) - Stettler,  
5Avery Sardoff (#169) - Wainwright, AB  
6Maysa Schiffner (#151) - Wheatland County, AB  
7Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
8Tynell McInenly (#135) - , AB  
9Laura Wilson (#203) - Ponoka, AB  
10Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
11Kenda Statham (#228) - , AB  
12Hannah Martz (#137) - Forestburg, AB  
13Sarah Beierbach (#190) - Maple Creek, SK  
14Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
15Kayla Hronek (#167) - Erskine, AB  
16Molly Becker (#207) - Alix, AB  
17Becky Bradley (#209) - Mclure, BC  
18Natalie Wittmack (#199) - , AB  
19Keely Pugh (#239) - Ponoka, AB  
20Tess Thurston (#215) - Big Valley, AB  
21Mandy Cyr (#184) - , AB  
22Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
23Charlee Resch (#145) - Stettler, AB  
24Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
25Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
      Event Go # 2
1Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
2Layton Chamberlain (#191) - , AB  
3Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
4Gabby Heck (#217) - Stettler,  
5Avery Sardoff (#169) - Wainwright, AB  
6Maysa Schiffner (#151) - Wheatland County, AB  
7Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
8Tynell McInenly (#135) - , AB  
9Laura Wilson (#203) - Ponoka, AB  
10Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
11Kenda Statham (#228) - , AB  
12Hannah Martz (#137) - Forestburg, AB  
13Sarah Beierbach (#190) - Maple Creek, SK  
14Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
15Kayla Hronek (#167) - Erskine, AB  
16Molly Becker (#207) - Alix, AB  
17Becky Bradley (#209) - Mclure, BC  
18Natalie Wittmack (#199) - , AB  
19Keely Pugh (#239) - Ponoka, AB  
20Tess Thurston (#215) - Big Valley, AB  
21Mandy Cyr (#184) - , AB  
22Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
23Charlee Resch (#145) - Stettler, AB  
24Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
25Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
      Event Go # 3
1Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
2Layton Chamberlain (#191) - , AB  
3Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
4Gabby Heck (#217) - Stettler,  
5Avery Sardoff (#169) - Wainwright, AB  
6Maysa Schiffner (#151) - Wheatland County, AB  
7Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
8Tynell McInenly (#135) - , AB  
9Laura Wilson (#203) - Ponoka, AB  
10Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
11Kenda Statham (#228) - , AB  
12Hannah Martz (#137) - Forestburg, AB  
13Sarah Beierbach (#190) - Maple Creek, SK  
14Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
15Kayla Hronek (#167) - Erskine, AB  
16Molly Becker (#207) - Alix, AB  
17Becky Bradley (#209) - Mclure, BC  
18Natalie Wittmack (#199) - , AB  
19Keely Pugh (#239) - Ponoka, AB  
20Tess Thurston (#215) - Big Valley, AB  
21Mandy Cyr (#184) - , AB  
22Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
23Charlee Resch (#145) - Stettler, AB  
24Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
25Kasha Borsy (#105) - High River, AB  

Saddle Bronc

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Briley Scott (#156) - Sundre, AB  
2Brody Hale (#118) - Dorothy, AB  
3Codi Parsonage (#214) - , AB  
4Samuel Flaherty (#194) - , AB  
5Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
6Logan Duffy (#252) - Buck Lake, AB  
7Sandy Cooper (#111) - Maple Creek, SK  
8Jordan Cust (#110) - , AB  
      Event Go # 2
1Briley Scott (#156) - Sundre, AB  
2Brody Hale (#118) - Dorothy, AB  
3Codi Parsonage (#214) - , AB  
4Samuel Flaherty (#194) - , AB  
5Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
6Logan Duffy (#252) - Buck Lake, AB  
7Sandy Cooper (#111) - Maple Creek, SK  
8Jordan Cust (#110) - , AB  
      Event Go # 3
1Briley Scott (#156) - Sundre, AB  
2Brody Hale (#118) - Dorothy, AB  
3Codi Parsonage (#214) - , AB  
4Samuel Flaherty (#194) - , AB  
5Garrett Zieffle (#171) - Consort, AB  
6Logan Duffy (#252) - Buck Lake, AB  
7Sandy Cooper (#111) - Maple Creek, SK  
8Jordan Cust (#110) - , AB  

Breakaway

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Maysa Schiffner (#151) - Wheatland County, AB  
2Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
3Payton Scoville (#149) - Coronation, AB  
4Taylor Andersen (#102) - Rimbey, AB  
5Kennedy Chaytors (#112) - Parkland County, AB  
6Tess Thurston (#215) - Big Valley, AB  
7Avery Sardoff (#169) - Wainwright, AB  
8Sarah Beierbach (#190) - Maple Creek, SK  
9Sabrina Glazier (#178) - Cayley, AB  
10Tynell McInenly (#135) - , AB  
11Raquelle Butler (#242) - Wheatland County, AB  
12Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
13Natalie Wittmack (#199) - , AB  
14Layton Chamberlain (#191) - , AB  
15Hannah Martz (#137) - Forestburg, AB  
16Keely Pugh (#239) - Ponoka, AB  
17Tegan Poitras (#142) - , AB  
18Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
19Audrey Butler (#241) - Wheatland County, AB  
20Presley Chaytors (#213) - Parkland County, AB  
21Anna Butterfield (#255) - Donalda, AB  
22Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
23Codi James (#197) - Castor, AB  
24Taylan James (#230) - Cache Creek, BC  
25Kenda Statham (#228) - , AB  
26Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
27Fallon Jones (#244) - Prince George, BC  
28Becky Bradley (#209) - Mclure, BC  
29Liv Malone (#253) - Rocky View, AB  
30Jacy Wittmack (#198) - , AB  
31Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
32Madison Levangie (#127) - , AB  
33Janae Blades (#107) - Nanton, AB  
34Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
35Nicole Groeneveld (#236) - , AB  
36Nevada Jones (#245) - Prince George, BC  
      Event Go # 2
1Maysa Schiffner (#151) - Wheatland County, AB  
2Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
3Payton Scoville (#149) - Coronation, AB  
4Taylor Andersen (#102) - Rimbey, AB  
5Kennedy Chaytors (#112) - Parkland County, AB  
6Tess Thurston (#215) - Big Valley, AB  
7Avery Sardoff (#169) - Wainwright, AB  
8Sarah Beierbach (#190) - Maple Creek, SK  
9Sabrina Glazier (#178) - Cayley, AB  
10Tynell McInenly (#135) - , AB  
11Raquelle Butler (#242) - Wheatland County, AB  
12Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
13Natalie Wittmack (#199) - , AB  
14Layton Chamberlain (#191) - , AB  
15Hannah Martz (#137) - Forestburg, AB  
16Keely Pugh (#239) - Ponoka, AB  
17Tegan Poitras (#142) - , AB  
18Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
19Audrey Butler (#241) - Wheatland County, AB  
20Presley Chaytors (#213) - Parkland County, AB  
21Anna Butterfield (#255) - Donalda, AB  
22Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
23Codi James (#197) - Castor, AB  
24Taylan James (#230) - Cache Creek, BC  
25Kenda Statham (#228) - , AB  
26Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
27Fallon Jones (#244) - Prince George, BC  
28Becky Bradley (#209) - Mclure, BC  
29Liv Malone (#253) - Rocky View, AB  
30Jacy Wittmack (#198) - , AB  
31Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
32Madison Levangie (#127) - , AB  
33Janae Blades (#107) - Nanton, AB  
34Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
35Nicole Groeneveld (#236) - , AB  
36Nevada Jones (#245) - Prince George, BC  
      Event Go # 3
1Maysa Schiffner (#151) - Wheatland County, AB  
2Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
3Payton Scoville (#149) - Coronation, AB  
4Taylor Andersen (#102) - Rimbey, AB  
5Kennedy Chaytors (#112) - Parkland County, AB  
6Tess Thurston (#215) - Big Valley, AB  
7Avery Sardoff (#169) - Wainwright, AB  
8Sarah Beierbach (#190) - Maple Creek, SK  
9Sabrina Glazier (#178) - Cayley, AB  
10Tynell McInenly (#135) - , AB  
11Raquelle Butler (#242) - Wheatland County, AB  
12Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
13Natalie Wittmack (#199) - , AB  
14Layton Chamberlain (#191) - , AB  
15Hannah Martz (#137) - Forestburg, AB  
16Keely Pugh (#239) - Ponoka, AB  
17Tegan Poitras (#142) - , AB  
18Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
19Audrey Butler (#241) - Wheatland County, AB  
20Presley Chaytors (#213) - Parkland County, AB  
21Anna Butterfield (#255) - Donalda, AB  
22Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
23Codi James (#197) - Castor, AB  
24Taylan James (#230) - Cache Creek, BC  
25Kenda Statham (#228) - , AB  
26Aubrey Ross (#143) - Botha, AB  
27Fallon Jones (#244) - Prince George, BC  
28Becky Bradley (#209) - Mclure, BC  
29Liv Malone (#253) - Rocky View, AB  
30Jacy Wittmack (#198) - , AB  
31Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
32Madison Levangie (#127) - , AB  
33Janae Blades (#107) - Nanton, AB  
34Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
35Nicole Groeneveld (#236) - , AB  
36Nevada Jones (#245) - Prince George, BC  

Bull riding

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Grady Young (#121) - Tyvan, SK  
2Gage Hillis (#208) - Lloydminster,  
3Marshall Senger (#162) - Meadow Lake, SK  
4Braxton Rowe (#189) - , AB  
5Branden Howard (#119) - ,  
6Kayden Budde (#204) - Grand Prairie, AB  
7Keston Loewen (#131) - , AB  
8Beau Gardner (#177) - Arrowwood, AB  
9Holden Atkinson (#176) - Black Diamond, AB  
10Kaden Piper (#211) - Stoughton, SK  
11Mason Hamilton (#173) - Beaverlodge, AB  
12Tyson Wedlund (#161) - Botha, AB  
13Griffin Koester (#170) - , AB  
14Jake Bradley (#210) - Mclure, BC  
15Jesse Ozirney (#139) - Grenfell, SK  
      Event Go # 2
1Grady Young (#121) - Tyvan, SK  
2Gage Hillis (#208) - Lloydminster,  
3Marshall Senger (#162) - Meadow Lake, SK  
4Braxton Rowe (#189) - , AB  
5Branden Howard (#119) - ,  
6Kayden Budde (#204) - Grand Prairie, AB  
7Keston Loewen (#131) - , AB  
8Beau Gardner (#177) - Arrowwood, AB  
9Holden Atkinson (#176) - Black Diamond, AB  
10Kaden Piper (#211) - Stoughton, SK  
11Mason Hamilton (#173) - Beaverlodge, AB  
12Tyson Wedlund (#161) - Botha, AB  
13Griffin Koester (#170) - , AB  
14Jake Bradley (#210) - Mclure, BC  
15Jesse Ozirney (#139) - Grenfell, SK  
      Event Go # 3
1Grady Young (#121) - Tyvan, SK  
2Gage Hillis (#208) - Lloydminster,  
3Marshall Senger (#162) - Meadow Lake, SK  
4Braxton Rowe (#189) - , AB  
5Branden Howard (#119) - ,  
6Kayden Budde (#204) - Grand Prairie, AB  
7Keston Loewen (#131) - , AB  
8Beau Gardner (#177) - Arrowwood, AB  
9Holden Atkinson (#176) - Black Diamond, AB  
10Kaden Piper (#211) - Stoughton, SK  
11Mason Hamilton (#173) - Beaverlodge, AB  
12Tyson Wedlund (#161) - Botha, AB  
13Griffin Koester (#170) - , AB  
14Jake Bradley (#210) - Mclure, BC  
15Jesse Ozirney (#139) - Grenfell, SK  

Pole Bending

     Performance 1: Fri Jul 01,

      Event Go # 1
1Mary Saliba (#232) - , AB  
2Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
3Kasidy Skjonsberg (#153) - Bluffton, AB  
4Rachel Anderson (#247) - Winfield, AB  
5Raquelle Butler (#242) - Wheatland County, AB  
6Pyper Lillico (#130) - Lloydminister, SK  
7Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
8Janae Blades (#107) - Nanton, AB  
9Kenda Statham (#228) - , AB  
10Kamryn Klatt (#218) - , AB  
11Tegan Poitras (#142) - , AB  
12Hannah Anderson (#201) - , AB  
13Kayla Hronek (#167) - Erskine, AB  
14Brooke Busenius (#180) - Tofield, AB  
15Ellie Havens (#233) - , AB  
16Madison Levangie (#127) - , AB  
17Hannah Wagstaff (#124) - Sedalia, AB  
18Mandy Cyr (#184) - , AB  
19Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
20Grace Havens (#234) - ,  
21Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
22Abby Domoslai (#243) - , AB  
23Haley Resch (#235) - Lousana, AB  
24Hannah Sheehan (#165) - Carstairs, AB  
25Danielle Sheehan (#166) - Carstairs, AB  
26Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
27Braidy Meston (#138) - Tees, AB  
28Oakley Cochrane (#175) - Delburne, AB  
29Morgan Kiemele (#129) - Hanna, AB  
30Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
31Payton Schwindt (#205) - Breton, AB  
32Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
33Kayden Horn (#116) - , AB  
34Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
35Macey Burns (#185) - Rimbey, AB  
36Annaleise Millar (#219) - Big Valley, AB  
      Event Go # 2
1Mary Saliba (#232) - , AB  
2Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
3Kasidy Skjonsberg (#153) - Bluffton, AB  
4Rachel Anderson (#247) - Winfield, AB  
5Raquelle Butler (#242) - Wheatland County, AB  
6Pyper Lillico (#130) - Lloydminister, SK  
7Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
8Janae Blades (#107) - Nanton, AB  
9Kenda Statham (#228) - , AB  
10Kamryn Klatt (#218) - , AB  
11Tegan Poitras (#142) - , AB  
12Hannah Anderson (#201) - , AB  
13Kayla Hronek (#167) - Erskine, AB  
14Brooke Busenius (#180) - Tofield, AB  
15Ellie Havens (#233) - , AB  
16Madison Levangie (#127) - , AB  
17Hannah Wagstaff (#124) - Sedalia, AB  
18Mandy Cyr (#184) - , AB  
19Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
20Grace Havens (#234) - ,  
21Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
22Abby Domoslai (#243) - , AB  
23Haley Resch (#235) - Lousana, AB  
24Hannah Sheehan (#165) - Carstairs, AB  
25Danielle Sheehan (#166) - Carstairs, AB  
26Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
27Braidy Meston (#138) - Tees, AB  
28Oakley Cochrane (#175) - Delburne, AB  
29Morgan Kiemele (#129) - Hanna, AB  
30Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
31Payton Schwindt (#205) - Breton, AB  
32Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
33Kayden Horn (#116) - , AB  
34Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
35Macey Burns (#185) - Rimbey, AB  
36Annaleise Millar (#219) - Big Valley, AB  
      Event Go # 3
1Mary Saliba (#232) - , AB  
2Kaci Henry (#117) - Prince Albert, SK  
3Kasidy Skjonsberg (#153) - Bluffton, AB  
4Rachel Anderson (#247) - Winfield, AB  
5Raquelle Butler (#242) - Wheatland County, AB  
6Pyper Lillico (#130) - Lloydminister, SK  
7Harley Buchberger (#101) - Indian Head , SK  
8Janae Blades (#107) - Nanton, AB  
9Kenda Statham (#228) - , AB  
10Kamryn Klatt (#218) - , AB  
11Tegan Poitras (#142) - , AB  
12Hannah Anderson (#201) - , AB  
13Kayla Hronek (#167) - Erskine, AB  
14Brooke Busenius (#180) - Tofield, AB  
15Ellie Havens (#233) - , AB  
16Madison Levangie (#127) - , AB  
17Hannah Wagstaff (#124) - Sedalia, AB  
18Mandy Cyr (#184) - , AB  
19Kasha Borsy (#105) - High River, AB  
20Grace Havens (#234) - ,  
21Olivia Walker (#159) - Okotoks, AB  
22Abby Domoslai (#243) - , AB  
23Haley Resch (#235) - Lousana, AB  
24Hannah Sheehan (#165) - Carstairs, AB  
25Danielle Sheehan (#166) - Carstairs, AB  
26Hailey Duncan (#220) - Athabasca, AB  
27Braidy Meston (#138) - Tees, AB  
28Oakley Cochrane (#175) - Delburne, AB  
29Morgan Kiemele (#129) - Hanna, AB  
30Kate Csabay (#114) - Taber, AB  
31Payton Schwindt (#205) - Breton, AB  
32Mattie Keeley (#246) - Nanton, AB  
33Kayden Horn (#116) - , AB  
34Ashley Weber (#160) - Carlyle, SK  
35Macey Burns (#185) - Rimbey, AB  
36Annaleise Millar (#219) - Big Valley, AB  



The Stettler District Agricultural Society is powered by the Rodeo Management SystemTM
Powerful.Flexible.Automated.

Copyright © 2022 Rodeo Ready Ltd.

Rodeo Ready
"The Future of TraditionTM"

/rodeo-draw.php?rodeo_id=2684&org=SAS
SAS